خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 15:27:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدالله زاده:

حمایت از تولید مهمترین اولویت بودجه سال 92 است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بنیان و اساس اشتغال در جامعه بخش تولید است که در بودجه ۹۲ باید به آن توجه ویژه‌ای شود.
حمایت از تولید مهمترین اولویت بودجه سال 92 است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بنیان و اساس اشتغال در جامعه بخش تولید است که در بودجه 92 باید به آن توجه ویژه‌ای شود. https://cdn.icana.ir/d/019/19091.jpg حمایت,از,تولید,مهمترین,اولویت,بودجه,سال,92,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی عبدالله‌زاده نماینده  مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس با اشاره به اینکه پایه و اساس اشتغال در جامعه تولید است،به باشگاه خبرنگاران گفت:تولید، نیروی محرکه چرخ‌های اقتصادی کشور به حساب می‌آید به این معنی که در مرحله اول باید به ضروریات و معیشت مردم توجه کرد.

وی در ادامه افزود: بنابراین علاوه بر توجه به معیشت مردم و مسائل عمومی جامعه، توجه به تولید، از اولویت‌های مهم بودجه سال 92 به‌شمار می‌آید.
گفتنی است لطف‌الله فروزنده معاون پارلمانی رئیس‌جمهور لایحه بودجه کل کشور را امروز(چهارشنبه) پس از 84 روز لز موعد مقرر در غیاب محود احمدی‌نژاد و علی لاریجانی روسای قوای مجریه و مقننه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کرد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet