پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/12 15:31:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

برداشتن تحریم ها نشانه ای از صداقت آمریکا برای مذاکره با ایران خواهد بود

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره درخواست آمریکا از ایران برای مذاکره تاکید کرد: چون آمریکایی ها شکست های پی در پی می خورند و می دانند که محور این شکست ها ایران است، می خواهند سیاست خود را از طریق مذاکره پیش ببرند
برداشتن تحریم ها نشانه ای از صداقت آمریکا برای مذاکره با ایران خواهد بود نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره درخواست آمریکا از ایران برای مذاکره تاکید کرد: چون آمریکایی ها شکست های پی در پی می خورند و می دانند که محور این شکست ها ایران است، می خواهند سیاست خود را از طریق مذاکره پیش ببرند https://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg برداشتن,تحریم,ها,نشانه,ای,از,صداقت,آمریکا,برای,مذاکره,با,ایران,خواهد,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری در خصوص سیاست های غرب علیه ایران به مهر گفت: آمریکایی ها تا به حال همه چیز را فقط بر اساس منافع خودشان دیده اند و به گونه ای عمل کرده اند که نشان داده اند نه منافع ملت ها و کشور های دیگر را قبول دارند و نه برای آنها احترامی قائل هستند.
وی درباره درخواست آمریکا از ایران برای مذاکره تاکید کرد: چون آمریکایی ها شکست‌های پی در پی می خورند و می دانند که محور این شکست ها ایران است، می خواهند سیاست خود را از طریق مذاکره پیش ببرند.
کوثری با بیان اینکه به خاطر سابقه و عملکرد قبلی آمریکا کسی قبول نمی کند که اینها بخواهند در مذاکره راست بگویند، گفت: زمانی می فهمیم راست می گویند که تحریم ها را به طور کامل بردارند، موضوع غنی سازی را به عهده خود آژانس بگذارند و دارایی های ایران را باز گردانند.
وی اضافه کرد: همچنین آمریکا باید از خباثت ها و جنایاتی که در منطقه انجام می دهد دست بردارد و از منطقه بیرون رود.

نماینده مجلس با اشاره به رفتار متناقض غرب تصریح کرد: من نمی دانم چرا اینها از یک طرف این جنایت ها را انجام می دهند و از طرف دیگر از مذاکره سخن می گویند.
وی با بیان اینکه ابتدا باید این اقدامات از طرف آمریکا صورت بگیرد وبعد مذاکره را مطرح کنند، افزود: در چنین شرایطی ما بررسی خواهیم کرد که حالا اینها با طرح مذاکره چه هدفی را دنبال می کنند.
کوثری در پایان تاکید کرد: ذات اینها بر دروغگویی استوار است و دولت آمریکا باید در عمل خود را نشان دهد اگرچه چنین چیزی شدنی نیست./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet