پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 12:01:00
سرویس بین الملل
تهدید اوباما و اولاند از سوی القاعده

کیاسری: چاقوی غرب دست خودش را برید

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به تهدید گروهک تروریستی القاعده به ترور اوباما و اولاند، با بیان اینکه تروریست‌های خودساخته غرب اکنون بلای جان روسای خود هستند، گفت: غرب از تروریست‌های دست‌پرورده خود در هراس همیشگی است.
کیاسری: چاقوی غرب دست خودش را برید سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به تهدید گروهک تروریستی القاعده به ترور اوباما و اولاند، با بیان اینکه تروریست‌های خودساخته غرب اکنون بلای جان روسای خود هستند، گفت: غرب از تروریست‌های دست‌پرورده خود در هراس همیشگی است. https://cdn.icana.ir/d/019/465.jpg کیاسری:,چاقوی,غرب,دست,خودش,را,برید Icana

سید‌رمضان شجاعی‌کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اینکه تروریست‌های القاعده سران کشورهای غربی را تهدید به ترور کردند، توضیح داد: غرب گروهک‌های تروریستی همچون القاعده و طالبان را با هدف ممانعت از موفقیت نیروهای شوروی در افغانستان ایجاد کرد؛ ولی پس از خروج اتجاد جماهیر شوروی از این کشور، این گروهک‌های تروریستی همچنان به بقای خود ادامه و امروز بدل به معضلی برای غرب شده اند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب از تروریست‌های دست پرورده خود در هراس همیشگی است، تصریح کرد: راهبرد دوگانه غرب و به خصوص آمریکا با نیروهای تروریست باعث شده که این نیروها از یک سو توسط غرب تجهیز شوند و از سوی دیگر در مناطقی که نیاز نیست با آنها مقابله می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، افزود: غرب طی دو سال گذشته هزاران تروریست را در برخی از کشورهای منطقه تعلیم داد و سپس راهی سوریه کرد و امروز بنا به گفته وزیر امور خارجه انگلیس اگر این نیروها در سوریه کشته نشوند بدل به معضلی بزرگ برای غرب خواهند شد چرا که این افراد فقط برای کشتنار و جنایت آموزش دیده‌اند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه القاعده کارنامه ننگینی در شیعه‌کشی دارد، گفت: طی سال‌های فعالیت گروهک‌ تروریستی القاعده هزاران شیعه بدست این افراد به شهادت رسیدند ولی تاکنون خبری از ترور صهیونیست‌ها از سوی القاعده وجود ندارد از این رو این افراد هیچ گاه به نفع جهان اسلام حرکت نمی‌کنند.

گروهک تروریستی القاعده با این ادعا که کشتن سران پیشین و کنونی کشورهای غربی امکان‌پذیر است اوباما و اولاند را تهدید به ترور کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet