پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 10:33:09
سرویس سیاسی
منادی سفیدان:

مجلس بررسی لایحه چنددوازدهم بودجه را در سه جلسه تمام می‌کند

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در مجلس، گفت: مجلس بررسی این لایحه را در سه جلسه تمام می‌کند.
مجلس بررسی لایحه چنددوازدهم بودجه را در سه جلسه تمام می‌کند عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در مجلس، گفت: مجلس بررسی این لایحه را در سه جلسه تمام می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23431.jpg مجلس,بررسی,لایحه,چنددوازدهم,بودجه,را,در,سه,جلسه,تمام,می‌کند Icana

علیرضا منادی سپیدان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در مجلس گفت: این لایحه به صورت دو فوریتی در صحن علنی مجلس بررسی می شود.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اولین جلسه بعد از چاپ (یک شنبه هفته آینده)، کلیات آن و در جلسه بعد از آن یعنی سه شنبه هفته آینده نیز پیشنهادات نمایندگان بررسی می‌شود، یادآور شد: بودجه سه دوازدهم متناسب با بودجه 91 بررسی می شود.

وی ادامه داد: نمایندگان در روند بررسی خود تنها رقم این بودجه را مشخص می‌کنند که بررسی آن نیز طی سه روز به پایان خواهد رسید.

عضو هیئت رئیسه مجلس ادامه داد: هم زمان با بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم، پیشنهادات نمایندگان درخصوص لایحه بودجه کل کشور ارائه و سپس در کمیسیون ها بررسی خواهد شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet