پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/07 13:30:00
سرویس اقتصادی
حسینی مطرح کرد:

فقدان مدیریت و بی‌اطلاعی خریداران ،عامل نوسانات بورس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تشریح بازار بورس در سالی که گذشت پرداخت و گفت:نوسانات بازار بورس در سال گذشته بیشتر ساختگی بوده و این موضوع با شدت بیشتری در کشورمان نمود یافته، که البته نمی‌توان تمامی آن‌را جنبه مدیریتی دانست بلکه باید اذعان داشت که فرهنگ بورس در ایران هنوز نهادینه نشده است.
فقدان مدیریت و بی‌اطلاعی خریداران ،عامل نوسانات بورس عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تشریح بازار بورس در سالی که گذشت پرداخت و گفت:نوسانات بازار بورس در سال گذشته بیشتر ساختگی بوده و این موضوع با شدت بیشتری در کشورمان نمود یافته، که البته نمی‌توان تمامی آن‌را جنبه مدیریتی دانست بلکه باید اذعان داشت که فرهنگ بورس در ایران هنوز نهادینه نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/787.jpg فقدان,مدیریت,و,بی‌اطلاعی,خریداران,،عامل,نوسانات,بورس Icana

سید‌هادی حسینی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: بورس کشور بوسیله برخی افراد بی‌اطلاع از بازار بورس دچار افت و خیزهای فراوانی شد، لذا در این راستا مدیران بورس کشور باید با اتخاذ تدابیر جدیدی، در سال 92 باعث شکوفایی بازار بورس شوند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سواد‌کوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی  چشم انداز آینده بورس را در صورت مدیریت مناسب، مثبت توصیف کرد واظهارداشت: چشم انداز آینده بورس در صورت افزایش اطلاعات خریداران سهام و مدیریت مدیران بازار بورس را می‌توان مثبت و رو به رشد پیش بینی کرد.

حسینی با تاکید بر اینکه افرادی که وارد بازار بورس می‌شوند باید اطلاعات کافی داشته باشند، تصریح کرد: در شرایط کنونی متاسفانه افراد بی اطلاع از بازار بورس وارد آن شده و با خریداری سهام، در برخی مواقع ضررهای هنگفتی به خود و بورس کشور وارد می‌کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطر نشان کرد: با نظارت بیشتر می‌توان بازار بورس را به سمتی حرکت داد که هم خریداران سهام به آن اعتماد کرده و هم بورس کشورمان بتواند یکی از بهترین‌های بورس‌های دنیا باشد.

در سال گذشته بازار بورس کشورمان نوسانات بیشماری را تجربه کرد که در این مورد گاهی افزایش شاخص‌های بازار بورس و در برخی مواقع نیز تالارشیشه‌ای بورس روند کاهشی را به خود دیده است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet