خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 11:10:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدعلی اسفنانی:

روز به روز شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:کمک نقدی انجام شده به اشکال فعلی و عیدانه اخیر،به نفع جامعه نیست و نقدینگی را در جامعه افزایش می دهد و از لحاظ روانی فضا را برای صعودی شدن قیمت ها فراهم می کند.
روز به روز شاهد افزایش قیمت‌ها هستیم سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت:کمک نقدی انجام شده به اشکال فعلی و عیدانه اخیر،به نفع جامعه نیست و نقدینگی را در جامعه افزایش می دهد و از لحاظ روانی فضا را برای صعودی شدن قیمت ها فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22645.jpg روز,به,روز,شاهد,افزایش,قیمت‌ها,هستیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی اسفنانی سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:روز به روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم و تا به حال نظارت قاطعی از سوی دولتی ها دیده نشده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: به اعتقاد شخصی من ، کمک نقدی انجام شده به اشکال فعلی و عیدانه اخیر ، به نفع جامعه نیست و نقدینگی را در جامعه افزایش می دهد و از لحاظ روانی فضا را برای صعودی شدن قیمت ها فراهم می کند.
وی تصریح کرد: اگر در ابتدا گرانی های فعلی کنترل شود ، مردم هم مصرف را خودشان کنترل کرده و از تهیه کردن اقلام غیر ضروری شب عید پرهیز می کنند ، ولی وقتی اقدامی دیده نمی شود ، چنین فضایی هم به وجود می اید.
اسفنانی گفت: دولت اگر می خواست کمکی واقعی به مردم کند ، بهتر بود آن را غیر نقدی انجام می داد ؛ کمک غیر نقدی اگر پایین هم باشد ، هم از لحاظ  روانی کمک می کند تا جلو افزایش قیمت گرفته شود و هم به مردم کمک می کند تا اقلام ضرور خود را تهیه کنند.
وی در خاتمه گفت: البته بنده کوپن را عرض نمی کنم که در گذشته رواج داشت ، بلکه کمک ها باید به صورت بن و کارت های هوشمند باشد تا موجب افزایش نقدینگی در سطح جامعه نشود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet