پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 11:19:50
سرویس سیاسی
مصری: 18فروردین، نخستین جلسه کمیسیون تلفیق

لایحه بودجه، اردیبهشت به صحن علنی مجلس می‌آید

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به زمان آغاز کار کمیسیون تلفیق بودجه، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه، ۱۸ فروردین ۹۲ کار خود را آغاز می‌کند.
لایحه بودجه، اردیبهشت به صحن علنی مجلس می‌آید سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به زمان آغاز کار کمیسیون تلفیق بودجه، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه، 18 فروردین 92 کار خود را آغاز می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25548.jpg لایحه,بودجه،,اردیبهشت,به,صحن,علنی,مجلس,می‌آید Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به زمان بندی بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم گفت: اگرتعداد پیشنهادات نمایندگان در خصوص لایحه بودجه سه دوازدهم زیاد باشد،مدت زمان بیشتری صرف خواهد شد و در غیر این صورت می توان بررسی آن را یک روزه به پایان رساند.

نماینده مردم کرمانشاه درمجلس‌ شورای اسلامی با بیان اینکه همزمان بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم،کمیسیون ها نیز در حال بررسی لایحه بودجه کل کشور هستند، ادامه داد: با توجه به محدود بودن فرصت کمیسیون ها فعلا برنامه ای برای دو نوبت کردن جلسات بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم نداریم بنابراین تنها نوبت صبح جلسه خواهیم داشت.

وی توضیح داد: پس از بررسی لایحه بودجه سه دوازدهم در صورت ایراد شورای نگهبان، اشکالات همزمان با بررسی لایحه بودجه کل کشور در صحن بررسی می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه 50درصد اعضای کمیسیون تلفیق، از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه هستند،  ادامه داد: برخی کمیسیون ها اعضای خود را معرفی کرده و برخی دیگر نیز اسامی نهایی را تا پایان این هفته اعلام می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به نحوه بررسی لایحه بودجه کل کشور گفت: نمایندگان به مدت 10 روز از زمان چاپ و توزیع لایحه بودجه- که امروز این کار انجام شد- فرصت دارند پیشنهادات خود را به کمیسیون های تخصصی ارائه دهند.

وی افزود: کمیسیون های تخصصی نیز به مدت 15 از زمان چاپ و توزیع فرصت بررسی پیشنهادات نمایندگان را دارند.

مصری با اشاره به زمان آغاز کار کمیسیون تلفیق افزود: کمیسیون تلفیق بودجه نیز ظرف مدت 15 روز پس از پایان مهلت کمیسیون‌های تخصصی (15 روز پس از تکثیر و توزیع) موظف به برگزاری جلسات خود است.

وی با بیان اینکه از 28 اسفند تا 17 فروردین ماه مجلس جلسه علنی ندارد، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه از 18 فروردین ماه به مدت 15 روز کار خود را آغاز می کند که این مدت تا 30 روز نیز قابل تمدید است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بررسی لایحه بودجه 92 کل کشور اردیبهشت در صحن علنی مجلس آغاز و پیش بینی می شود که کار تصویب آن در همین ماه نهایی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet