خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 12:50:52
سرویس اجتماعی
محسنی‌پور: رئیس‌جمهور در معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت تابع قانون است

رئیس جمهور تا پایان مهلت مقرر وزیر پیشنهادی بهداشت را معرفی می‌کند

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، ‌با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور درباره معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی تابع قانون است، گفت: اگر رئیس‌جمهور نخواست یا نتوانست وزیر پیشنهادی خود را تا هفت فروردین به مجلس معرفی کند، بر اساس قانون می‌تواند خود سرپرست وزارتخانه شده و همه اختیارات را تفویض ‌کند.
رئیس جمهور تا پایان مهلت مقرر وزیر پیشنهادی بهداشت را معرفی می‌کند معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، ‌با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور درباره معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی تابع قانون است، گفت: اگر رئیس‌جمهور نخواست یا نتوانست وزیر پیشنهادی خود را تا هفت فروردین به مجلس معرفی کند، بر اساس قانون می‌تواند خود سرپرست وزارتخانه شده و همه اختیارات را تفویض ‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/12643.jpg رئیس,جمهور,تا,پایان,مهلت,مقرر,وزیر,پیشنهادی,بهداشت,را,معرفی,می‌کند Icana

رمضان محسنی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری به پایان رسیدن مهلت معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی تا هفت فروردین سال 92، گفت: به طور حتم هیچ تعللی در معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت انجام نمی‌شود.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور معمولا تا پایان مهلت مقرر (7 فرودین سال آینده) وزیر پیشنهادی بهداشت را معرفی می‌کند، اما هنوز به‌طور کامل این موضوع تأیید نشده است.

این مقام مسئول در وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، با بیان اینکه محمدحسن طریقت منفرد تا آخرین ساعت دولت دهم در قالب وزیر بهداشت، درمان وآموزش‌پزشکی به کار خود ادامه می‌دهد، افزود: به طور حتم باید با برنامه‌ریزی و ثبات زمینه بهبود حوزه سلامت کشور را فراهم کنیم.

محسنی‌پور در واکنش به موضوعات مطرح شده مبنی‌بر امکان معرفی گزینه دیگری به جای محمدحسن طریقت‌منفرد برای تصدی وزارت بهداشت پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، گفت: من در این رابطه اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر اگر رئیس‌جمهور نخواست یا نتوانست وزیر پیشنهادی خود را تا هفت فروردین به مجلس معرفی کند، براساس قانون می‌تواند خود سرپرست وزارتخانه شده و همه اختیارات را تفویض ‌کند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی، افزود:‌ به طور حتم رئیس جمهور درباره معرفی وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی تابع قانون است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet