پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 12:32:14
سرویس اقتصادی
در همایش سالانه مدیران دیوان محاسبات کشور مطرح شد:

پویایی، دانش محوری و اقدام بهنگام محور فعالیت دیوان محاسبات است

رئیس شورای راهبری برگزاری همایش سالانه مدیران دیوان محاسبات پویایی، دانش محوری و اقدام بهنگام را محور فعالیت این سازمان توصیف کرد.
پویایی، دانش محوری و اقدام بهنگام محور فعالیت دیوان محاسبات است رئیس شورای راهبری برگزاری همایش سالانه مدیران دیوان محاسبات پویایی، دانش محوری و اقدام بهنگام را محور فعالیت این سازمان توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/34729.jpg پویایی،,دانش,محوری,و,اقدام,بهنگام,محور,فعالیت,دیوان,محاسبات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون همتی در چهارمین همایش سالانه مدیران دیوان محاسبات کشور گفت: رئیس سازمان دیوان محاسبات برای اداره، به دنبال مولفه مشارکت دادن در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها در سازمان بود زیرا با حاکم کردن روحیه و فضای مشترک در تصمیمات کلان و استراتژیک سازمان، این تشکیلات می‌تواند به درستی و با موفقیت راه خود را طی کند.

رئیس شورای راهبری برگزاری همایش سالانه مدیران دیوان محاسبات افزود: ضرورت استفاده از تضارب آرا و نظرات کارشناسان در دیوان محاسبات پذیرفته و به عنوان فرهنگ سازمان تصویب و نهادینه شده است زیرا سازمان‌هایی که از روحیه مشارکت برخوردار هستند، می‌توانند موفق و پویا باشند.

وی بیان کرد: فرهنگ سازمان دیوان محاسبات بر آن است که کارکنان و مدیران احساس کنند در این مجموعه موثر هستند و بنابراین زمینه برای بروز خلاقیت‌ها در سازمان فراهم می‌شود و در این راستا شاهد تحقق چشم‌انداز دیوان محاسبات بر سه محور پویایی، دانش محوری و عملکرد بهنگام خواهیم بود.

همتی ادامه داد هر ساله در دیوان محاسبات کارگروهی شکل می‌گیرد و مجموعه مصوبات همایش‌ها دسته‌بندی می‌شود و 94 درصد از مجموعه مصوبات سال گذشته همایش در بدنه سازمان اجرایی شده است.

وی با بیان این که شورای راهبری همایش از تیرماه امسال فعال شد، تصریح کرد: ضمن تعریف هشت گروه برای بررسی مطالب و محورهای مورد بحث گزارشی از عملکرد سال گذشته آماده شده تا همایش از جایگاه بالاتری برخوردار شود و البته پیش‌نویس‌هایی نیز به عنوان محور هر یک از کارگروه‌ها فراهم شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet