پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 11:48:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی‌ها و خود‌اتکایی را در پی دارد

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی‌ها و تاکید روی مزیت‌های تولید داخل و تلاش برای خود اتکایی است.
اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی‌ها و خود‌اتکایی را در پی دارد نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی‌ها و تاکید روی مزیت‌های تولید داخل و تلاش برای خود اتکایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/1058.jpg اقتصاد,مقاومتی,کاهش,وابستگی‌ها,و,خود‌اتکایی,را,در,پی,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری به ایسنا گفت:تأکید مقام معظم رهبری در ابتدای سال بر ضرورت تداوم "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی"، مبین سه وظیفه برای دولت، دست اندرکاران تولید و مردم می باشد، سه حلقه‌ای که نحوه تعامل آنها برروی هم، تاثیر مستقیم دارد و نتیجه نهایی آن، به این تعامل وابسته است.

وی بیان کرد: سال گذشته که به نام جهاد اقتصادی نام گذاری شد، ‌آغاز حرکتی بود در راهی که به از بین بردن موانع و معضلات اقتصادی کشور می‌انجامد به همین دلیل امسال که به نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گذاری شده، یکی از اهداف مهم آن ایجاد "اقتصاد مقاومتی" است.

شهریاری تصریح کرد:برای شناخت بسترها و زمینه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی، ابتدا باید به آسیب‌شناسی اقتصاد کشور و موانع و نیازمندی‌های تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: لزوم تبدیل بحث اقتصاد مقاومتی به گفتمان رایج در دانشگاه‌ها، مراکز علمی و مجامع مذهبی است، همین صحبت کردن و گفت‌وگو پیرامون این موضوع و توجه به ابعاد مختلف آن، در سرعت حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی تأثیری بسزا خواهد داشت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet