خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 12:13:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

پافشاری ایران در پرونده هسته‌ای؛ غرب را وادار به عقب‌نشینی کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پافشاری ایران در مذاکره اخیر با ۱+۵ بر سر صلح‌آمیزی مسئله هسته‌ای کشورمان طرف غربی را وادار به عقب‌نشینی از مواضع‌ غیرمنطقی خود کرد.
پافشاری ایران در پرونده هسته‌ای؛ غرب را وادار به عقب‌نشینی کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پافشاری ایران در مذاکره اخیر با 1+5 بر سر صلح‌آمیزی مسئله هسته‌ای کشورمان طرف غربی را وادار به عقب‌نشینی از مواضع‌ غیرمنطقی خود کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21201.jpg پافشاری,ایران,در,پرونده,هسته‌ای؛,غرب,را,وادار,به,عقب‌نشینی,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد صالح جوکار نماینده یزد و صدوق با اشاره به دور اخیر مذاکرات ایران و 1+5 در آلماتی،به باشگاه خبرنگاران گفت:پافشاری ایران در مذاکره اخیر با 1+5 بر سر صلح‌آمیزی مسئله هسته‌ای کشورمان طرف غربی را وادار کرد تا از مواضع‌ غیرمنطقی خود عقب‌نشینی کنند.
 
وی با اشاره به ادامه روند مذاکرات ایران و 1+5، که در سطح کارشناسی به 27 و 28 اسفند و در سطح معاونین در 16 فروردین موکول شده است، افزود: این امر بیانگر ماهیت حقیقی صلح‌آمیز بودن پرونده هسته‌ای کشورمان بود.

جوکار هم‌چنین تصریح کرد: این مهم یکی از حقوق بین‌المللی ما بر اساس قوانین NPT است و به رسمیت شناختن آن از سوی غرب امری بدیهی است.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در پایان خاطر نشان کرد: امید است آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای از آمریکا و لابی صهیونیستی تاثیر نپذیرد و بر اساس قوانین NPT  با ابا ایران  برخورد کند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet