پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 13:46:24
سرویس سیاسی
چمران با اشاره به انتخابات شورای شهر تهران:

تعیین مصداق برای شهردار آینده تهران زود است

رئیس شورای شهر تهران درباره انتخابات چهارمین دوره شورای شهر تهران، گفت: تلاش آن است که با فهرست جامع و کارآمدی از همه طیف‌های اصولگرا وارد انتخابات شویم.
تعیین مصداق برای شهردار آینده تهران زود است رئیس شورای شهر تهران درباره انتخابات چهارمین دوره شورای شهر تهران، گفت: تلاش آن است که با فهرست جامع و کارآمدی از همه طیف‌های اصولگرا وارد انتخابات شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/23647.jpg تعیین,مصداق,برای,شهردار,آینده,تهران,زود,است Icana

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره انتخابات شورای شهر تهران و تعیین مصداق شهردار آینده، گفت: تصمیم گیری در این زمینه زود است و باید منتظر بود و دید، چه می‌شود.

وی به مکانیزم تعیین فهرست نامزدهای انتخابات شوراها در تهران اشاره کرد و ادامه داد: تلاش آن است که با فهرست جامع و کارآمدی از همه طیف‌های اصولگرا وارد انتخابات شویم، بر همین اساس رایزنی‌هایی انجام شده و باید همچنان این رایزنی‌ها ادامه پیدا کند.

رسانه ملی برای پر رنگ‌کردن اهمیت انتخابات شورای شهر در کنار انتخابات ریاست جمهوری فعال شود

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: برای پر رنگ کردن اهمیت انتخابات شورای شهر در کنار انتخابات ریاست جمهوری باید رایزنی‌هایی با فعالان مطبوعاتی و مسئولان صدا و سیما صورت گیرد تا آنان در این زمینه فعال شوند؛ در این زمینه برنامه‌هایی را مطرح کردیم که قرار است بعد از بحث و گفت‌وگو در مورد آنها، نتایج اعلام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet