پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 08:57:04
سرویس اقتصادی
نیکزاد در گفت وگو با خانه ملت با اشاره به احتمال افزایش قیمت مسکن:

طرح مسکن مهر تا پایان دولت دهم به پایان می رسد

وزیر راه و شهر‌سازی، با بیان اینکه وزارت راه و شهر‌سازی در تلاش است تا پروژه مسکن مهر را تا پایان دولت دهم به اتمام رساند، گفت:چنانچه وضعیت اقتصادی و نرخ ارز در کشور ثابت باشد، تغییری در وضعیت مسکن حاصل نمی‌شود اما چنانکه در وضعیت اقتصادی کشور، تحولاتی رخ دهد، به طبع شاهد افزایش قیمت مسکن خواهیم بود.
طرح مسکن مهر تا پایان دولت دهم به پایان می رسد وزیر راه و شهر‌سازی، با بیان اینکه وزارت راه و شهر‌سازی در تلاش است تا پروژه مسکن مهر را تا پایان دولت دهم به اتمام رساند، گفت:چنانچه وضعیت اقتصادی و نرخ ارز در کشور ثابت باشد، تغییری در وضعیت مسکن حاصل نمی‌شود اما چنانکه در وضعیت اقتصادی کشور، تحولاتی رخ دهد، به طبع شاهد افزایش قیمت مسکن خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/27653.jpg طرح,مسکن,مهر,تا,پایان,دولت,دهم,به,پایان,می,رسد Icana

علی نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مهلت اتمام نهایی پروژه مسکن مهر چه زمانی است، تصریح کرد: چهار میلیون و سیصد‌هزار واحد مسکن مهر در دولت نهم و دهم در دست ساخت قرار گرفت که دو میلیون و صد‌هزار واحد تا کنون افتتاح شده است.

وزیر راه و شهرسازی دولت دهم  افزود: از دو میلیون و دویست واحد مسکن مهر نیز باقی مانده است، دو میلیون و صد و یازده هزار واحد مسکن نیز قرار است به زودی افتتاح شود که تنها هشتاد و نه هزار واحد باقی می‌ماند و در تلاش هستیم تا این تعداد نیز تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری برسد.

وی  همچنین درباره اینکه آیا قیمت اجاره‌بهای مسکن و قیمت واحد‌های مسکونی در آستانه ایام نوروز 1392 افزایش می‌یابد یا خیر، گفت: مسکن یک مقوله اقتصادی است و به شدت تحت تاثیر وضعیت اقتصادی در کشور است.

وزیر راه و شهر‌سازی تاکید کرد: بر این اساس، چنانچه که وضعیت اقتصادی و نرخ ارز در کشور ثابت باشد، تغییری در وضعیت مسکن نیز حاصل نمی‌شود اما چنانکه در وضعیت اقتصادی کشور، تحولاتی رخ دهد، به طبع شاهد افزایش قیمت مسکن ، اجاره‌بها و مصالح ساختمانی در کشور خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet