پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 13:53:42
سرویس سیاسی
خجسته خبر داد:

ابوترابی‌فرد و زارع‌زاده نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از تعیین دو نفر از اعضای این کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: سید محمد حسن ابوترابی فرد و دخیل عباس زارع زاده مهریزی برای حضور در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند.
ابوترابی‌فرد و زارع‌زاده نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس از تعیین دو نفر از اعضای این کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: سید محمد حسن ابوترابی فرد و دخیل عباس زارع زاده مهریزی برای حضور در کمیسیون تلفیق انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/33865.jpg ابوترابی‌فرد,و,زارع‌زاده,نمایندگان,کمیسیون,شوراها,در,کمیسیون,تلفیق Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره تعیین دو نفر از اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس برای حضور در کمیسیون تلفیق جهت بررسی لایحه بودجه، گفت:‌ در جلسه روز سه‌شنبه ( 8 اسفند ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس برای تعیین این دو نفر رای گیری شد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از رای گیری از اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور سید محمد حسن ابوترابی فرد عضو این کمیسیون و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و دخیل عباس زارع زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به عنوان نمایندگان این کمیسیون برای حضور در کمیسیون تلفیق مشخص شدند.

بر اساس ماده 45 آئین نامه داخلی مجلس به‏منظور تنظیم اصول و مفاد برنامه‏هاى توسعه و لوایح بودجه کل کشور و ایجاد هماهنگى بین کمیسیون‏هاى تخصصى مجلس شوراى اسلامى، پس از تقدیم لایحه مربوط توسط دولت به مجلس، کمیسیون تلفیق مرکب از کلیه اعضاى کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات، دو‏نفر از هریک از کمیسیون‏هاى دیگر (غیراز کمیسیون‏هاى تحقیق و تدوین آیین‏نامه داخلى مجلس) تشکیل می‌شود. اعضاى یادشده در بند (2) توسط کمیسیون‏هاى مربوطه انتخاب و به هیأت رئیسه مجلس معرفى مى‏شوند. مأموریت این کمیسیون تا تصویب نهائى قانون برنامه توسعه و یا لایحه بودجه سالانه کل کشور ادامه مى‏یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet