پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 14:17:28
سرویس فرهنگی
عبادی با اعتراض به اقدام امروز صهیونیست‌ها در هتک حرمت قرآن در مسجد الاقصی:

سیاست یک بام و دو هوای غربی ها درقبال هتک حرمت قرآن مجید

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه جهان غرب بر اساس سیاست یک بام و دو عمل می کند، گفت: درحالی که غربی‌ها اجازه نمی‌دهند، هیچ کس در مجامع عمومی به دولت صهیونیست توهین کرده و یا در مورد هولوکاست صحبت کند، ولی در مقابل هتک حرمت به قرآن و مسلمانان سکوت کرده‌اند.
سیاست یک بام و دو هوای غربی ها درقبال هتک حرمت قرآن مجید عضو فراکسیون روحانیون مجلس، با بیان اینکه جهان غرب بر اساس سیاست یک بام و دو عمل می کند، گفت: درحالی که غربی‌ها اجازه نمی‌دهند، هیچ کس در مجامع عمومی به دولت صهیونیست توهین کرده و یا در مورد هولوکاست صحبت کند، ولی در مقابل هتک حرمت به قرآن و مسلمانان سکوت کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/24603.jpg سیاست,یک,بام,و,دو,هوای,غربی,ها,درقبال,هتک,حرمت,قرآن,مجید Icana

سید محمد باقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد هتک حرمت امروز صهیونیست‌ها به قرآن کریم در مسجدالاقصی، گفت: این اولین بار نیست که صهیونیست‌ها و غربی‌ها به قرآن اهانت می‌کنند و طبیعی است که این نوع رفتار را نه تنها مسلمانان، بلکه تمام آزادیخواهان جهان نیز محکوم می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: با وجودی که غربی‌ها شعار آزادی بیان سر می‌دهند و فریاد احترام به ادیان آن‌ها، گوش عالم را پر کرده است و با اینکه کشورهای غربی از جمله فرانسه و آلمان اجازه نمی‌دهند که هیچ‌کس در مجامع عمومی به دولت صهیونیست توهین کرده و یا در مورد هولوکاست صحبت کند، و برای آن‌ مجازات تعیین کرده‌اند، ولی در مقابل هتک حرمت به قرآن و مسلمانان سکوت کرده و در واقع بر اساس سیاست یک بام و دو هوا، عمل می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: واکنش کنونی جهان غرب نسبت به قرآن، بیانگر جایگاه رفیع آن در جهان است. استکبار غرب با این اقدامات تلاش می‌کند که با اسلام‌گرایی در جهان  که در سال‌های اخیر به ویژه در انگلستان از رشد قابل توجهی برخوردار بوده، مبارزه کند. این درحالی است که مبارزه جهان غرب با اسلام موجب کنجکاوی بیشتر اروپاییان برای شناخت این دین شده و در پی تحقیقات، تمایل به اسلام‌گرایی در غرب افزایش یافته است./

"یکی از افسران پلیس رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه 13اسفندماه به کلاس‌های علمی زنان در داخل صحن‌های مسجدالاقصی از سمت باب المغاربه یورش برد و قرآن کریم را به روی زمین پرتاب و زیر پایش لگدمال کرد."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet