پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 14:24:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

مردم در سختی و فشار هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تحریم‌ها نمی‌تواند مانع دستیابی به خواست‌ مردم ایران ‌شود، اظهار کرد:ما شاهدیم که تمامی فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف به قوت خود باقی وخلل در کشور ایجاد نشده است و تنها مشکل این است که مردم در فشار هستند.
مردم در سختی و فشار هستند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تحریم‌ها نمی‌تواند مانع دستیابی به خواست‌ مردم ایران ‌شود، اظهار کرد:ما شاهدیم که تمامی فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف به قوت خود باقی وخلل در کشور ایجاد نشده است و تنها مشکل این است که مردم در فشار هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/34272.jpg مردم,در,سختی,و,فشار,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌عوض حیدرپوردر ارزیابی خود از مذاکرات ایران و 1+5 در آلماتی،به ایسنا گفت: ما در جمهوری اسلامی ایران طبق فرموده مقام معظم رهبری معتقدیم تولید و به کارگیری سلاح هسته‌یی حرام است، آژانس این موضوع را پذیرفته اما در عین حال اصرار دارد که ایران باید فعالیت هسته‌یی نظامی نداشته باشد.
وی ادامه داد: آنها برداشتن تحریم‌ها را منوط به تعلیق غنی‌سازی 20 درصد از سوی ایران دانسته‌اند اما این غنی‌سازی نیاز پزشکی ماست و جمهوری اسلامی هیچ‌گاه این تعلیق را نخواهد پذیرفت.
نماینده شهرضا در مجلس با تاکید بر پذیرش نیازمندی‌های جمهوری اسلامی از سوی آژانس و غرب، تصریح کرد: چنانچه نیازمندی‌های ایران به عنوان فعالیت‌های تجاری، با صلاح اقتصادی برای کشور پذیرفته شود، آن زمان است که ما می‌توانیم به ادامه مذاکرات امیدوار باشیم.
حیدرپور با بیان اینکه ایران هیچ بحثی را خارج از قواعد NPT نمی‌پذیرد، گفت: پذیرفتن مباحثی خارج از قواعد و مقررات به این معناست که ما زیر بار سلطه رفته و به حرف‌های گزاف عمل کرده‌ایم.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه بیان کرد:تحریم‌ها در هیچ شرایطی نمی‌تواند مانع خواست‌های جمهوری اسلامی شود و ما شاهدیم که تمامی فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف به قوت خود باقی وخلل در کشور ایجاد نشده است و تنها مشکل این است که مردم در فشار هستند.
این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: ادامه تحریم‌ها مردم را تحت فشار قرار می‌دهد که این موضوع امری غیرانسانی وغیراخلاقی است، اما ما امیدواریم ادامه مذاکرات در فرودین ماه حل‌کننده مشکلات باشد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet