پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 15:38:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شیخ الاسلام:

"یک رای برای هر فرد" حق مردم بحرین است

مشاور بین الملل رییس مجلس،انعکاس مظلومیت مردم بحرین را علت تاسیس این تشکل دانست و تاکید کرد: درخواست این جبهه "یک رای برای هر فرد" است همان گونه که در تمام دموکراسی های جهان متداول است.
"یک رای برای هر فرد" حق مردم بحرین است مشاور بین الملل رییس مجلس،انعکاس مظلومیت مردم بحرین را علت تاسیس این تشکل دانست و تاکید کرد: درخواست این جبهه "یک رای برای هر فرد" است همان گونه که در تمام دموکراسی های جهان متداول است. https://cdn.icana.ir/d/019/22467.jpg "یک,رای,برای,هر,فرد",حق,مردم,بحرین,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین شیخ الاسلام با ذکر اینکه هدف از تاسیس این نهاد دفاع از حقوق مردم مظلوم بحرین است،به مهر گفت:تشکیل این جبهه به منظور مقابله با توطئه های آمریکا، آل خلیفه و آل سعود بر علیه مردم بحرین است.
وی با تاکید بر اینکه هدف دیگر انعکاس مظلومیت مردم بحرین در برابر این توطئه هاست، بیان کرد: در خواست ها در این جبهه درخواست هایی کاملا دموکراتیک و بر اساس همان حقوقی است که خود غربی ها شعارش را می دهند.
مشاور بین الملل رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این مبنا درخواست این جبهه یک رای برای هر فرد است همان گونه که در تمام دموکراسی های جهان متداول است.
شیخ الاسلام با اظهار اینکه این سازمان یک سازمان کاملا مردم نهاد است، تاکید کرد: این سازمان متشکل از دانشجویان، اصحاب رسانه و دلسوزان مردم بحرین است.

وی ادامه داد: در این سازمان تلاش خواهیم کرد صدای مظلومیت مردم بحرین را به همه زبان های دنیا در دسترس مردم مناطق مختلف جهان قرار دهیم.

مشاور بین الملل رییس مجلس با تاکید بر اینکه جمعی از خود مردم بحرین نیز در این سازمان عضویت دارند، اظهار داشت: مطمئن هستیم که این مبارزه نتیجه می دهد و انعکاسی وسیعی نیز خواهد داشت.

شیخ الاسلام با تاکید بر اینکه مردم بحرین درگیر یک مبارزه همه جانبه هستند، تاکید کرد: این سازمان در مبارزه مردم بحرین وجه حقوقی و تبلیغاتی دارد.

وی در پایان تاکید کرد:برای گسترش و اشاعه این سازمان از کمک تمامی فعالان رسانه ای و اصحاب مطبوعات استقبال می کنیم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet