پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 14:34:39
سرویس اجتماعی
فلاحی:

افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها باید کارشناسی شده باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از برخی اظهار‌نظر‌ها در مورد افزایش سه برابری نرخ تاکسی‌ها در سال آینده، گفت: در اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها باید در سال جاری افزایش داشته باشد بحثی نیست اما رقم این افزایش باید کارشناسی شده باشد.
افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها باید کارشناسی شده باشد عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از برخی اظهار‌نظر‌ها در مورد افزایش سه برابری نرخ تاکسی‌ها در سال آینده، گفت: در اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها باید در سال جاری افزایش داشته باشد بحثی نیست اما رقم این افزایش باید کارشناسی شده باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/19444.jpg افزایش,نرخ,کرایه,تاکسی‌ها,باید,کارشناسی,شده,باشد Icana

عباس فلاحی باباجان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خانه ملت، افزود: افزایش سه برابری نرخ کرایه تاکسی‌ها می‌تواند با توجه به شرایط اقتصادی که گریبانگیر مردم است، فشار مضاعفی را بر دوش مردم تحمیل می‌کند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها باید در سال جاری افزایش داشته باشد بحثی نیست اما رقم این افزایش باید رقمی متناسب و کارشناسی شده باشد.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی آمادگی‌ دارد تا با کارشناسی بیشتر روی تعیین نرخ کرایه تاکسی‌ها، رقم واقعی‌تری را به مردم ارائه دهد.

فلاحی افزود: مطمئناً اگر افزایش سه‌برابری نرخ کرایه‌های تاکسی اتفاق بیفتد به علت نبود نظارت کافی این رقم سه برابر نخواهد بود و مردم برای کرایه تاکسی باید هزینه بیشتری را متحمل شوند.

عضو کمیسیون عمران در مجلس نهم، تأکید کرد: امروزه نبود نظارت کافی بر فعالیت تاکسی‌ها آفتی برای تاکسیرانی شده است و مسئولان این عرصه باید به فکر راهکاری برای رفع این نقیصه باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: متأسفانه در مسئولان اجرایی کشور با توجه به سال پایانی عمر دولت نوعی بی‌تفاوتی حاکم شده که در چنین فضایی سودجویان در پی افزایش قیمت‌ها در بخش‌ها مختلف هستند که در چنین شرایطی نهاد‌هایی مانند مجلس باید برای ایفای نقش نظارتی خود وارد عمل شوند.

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر قرار است نرخ یکی از ناوگان‌های حمل ونقل عمومی نظیر تاکسی افزایش قابل‌توجهی داشته باشد، مردم باید برای عبور و مرور خود در سطح شهر جایگزین مناسب‌تری داشته باشند، این در حالی است که خطوط حمل ونقل عمومی نظیر مترو اتوبوسرانی هنوز امکانات لازم برای ارائه خدمات کامل به همه مردم را دارا نیستند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet