پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 08:48:49
سرویس اقتصادی
یوسفیان‌ملا:دولت برای مقابله با سود‌‌جویان از ارگان‌های دولتی شروع کند

مسئولان‌برای کوتاه‌کردن دست سودجویان واردمیدان شوند،شعارندهند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری سخنان رئیس‌جمهور درخصوص پس گرفتن حق مردم از سو‌ءاستفاده‌کننده‌گان، گفت: برای مقابله با اخلال‌گران بازار برای کسب سود بیشتر نیاز است که مسئولان دست از شعار برداشته و به طور جد وارد میدان شوند.
مسئولان‌برای کوتاه‌کردن دست سودجویان واردمیدان شوند،شعارندهند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری سخنان رئیس‌جمهور درخصوص پس گرفتن حق مردم از سو‌ءاستفاده‌کننده‌گان، گفت: برای مقابله با اخلال‌گران بازار برای کسب سود بیشتر نیاز است که مسئولان دست از شعار برداشته و به طور جد وارد میدان شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg مسئولان‌برای,کوتاه‌کردن,دست,سودجویان,واردمیدان,شوند،شعارندهند Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه صحبت‌های رئیس جمهور در خصوص مقابله با سود‌جویان بازار باید 8 سال پیش زده می‌شد گفت: اگر نظارت‌ها تقویت شود تا پایان عمر دولت دهم می‌توان به گرفتن حق مردم از سود‌جویان امیدوار بود در غیر این صورت خیر.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  ماه های باقی مانده ازعمر دهم تصریح کرد: در همین زمان کوتاه هم اگر دولت و تیم همراه آن اراده کنند می‌شود به کوتاه شدن دست دلالان و محتکران که فشار‌های مضاعفی را بر مردم وارد کرده اند امیدوار بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری سخنان رئیس‌جمهور درخصوص پس گرفتن حق مردم از سو‌ءاستفاده‌کننده‌گان، گفت: رسیدن به چنین حرفی مستلزم رفع سستی‌ها در نظارت و کنترل است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که برای رسیدگی به مفاسد اقتصادی هیچ وقت دیر نیست افزود: دولت باید برای آغاز مقابله با سود‌‌جویان از ارگان‌های دولتی شروع کند چرا که برخی از سود جویی‌ها نیز مربوط به همین ارگان‌ها است.

وی با اشاره به بدهی‌ها و معوقات بانکی از جمله بانک‌های دولتی‌، شرکت‌های خودرو‌سازی گفت: تا زمانی که ارگان‌های دولتی تخلف کنند نمی‌توان دست سایر افراد سود‌جو را کوتاه کرد.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه حمایت از مصرف‌کننده با حرف محقق نمی‌شود تصریح کرد: برای مقابله با اخلال‌گران بازار برای کسب سود بیشتر نیاز است که مسئولان دست از شعار برداشته و به طور جد وارد میدان شوند.

یوسفیان‌ملا ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در صورتی که فراگیر باشد و بتواند نیاز‌های همه اقشار جامعه را با قیمت مناسب عرضه کند می‌تواند طبق گفته رئیس جمهور برای جامعه مفید باشد در غیر این صورت امیدی به رفع مشکلات افراد با برگزاری این نمایشگاه‌ها هم نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: کوتاه‌ کردن دست دلالان و سود‌جویان اقتصادی نیازمند تقویت نظارت‌ها و کاهش سستی در اعمال وظایف است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet