پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/13 20:40:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیدوست، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مطرح کرد:

انتقاد از عدم برخورد مناسب با اخلالگران 22بهمن قم

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برخورد مراجع قضایی و امنیتی به طور مناسب به هر سه لایه باید انجام شود، اما چیزی که ما می بینیم این است که یا برخورد نمی شود، یا کمتر برخوردی می شود یا اگر انجام شود نیز با بعضی رفتارها جبران می شود، باید همه عوامل برخورد مناسب شود.
انتقاد از عدم برخورد مناسب با اخلالگران 22بهمن قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برخورد مراجع قضایی و امنیتی به طور مناسب به هر سه لایه باید انجام شود، اما چیزی که ما می بینیم این است که یا برخورد نمی شود، یا کمتر برخوردی می شود یا اگر انجام شود نیز با بعضی رفتارها جبران می شود، باید همه عوامل برخورد مناسب شود. https://cdn.icana.ir/d/019/34505.jpg انتقاد,از,عدم,برخورد,مناسب,با,اخلالگران,22بهمن,قم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روزنامه 19 دی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر ضرورت برخورد با عوامل فکری و لایه های زیرین حوادث 22 بهمن قم تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیدوست با اشاره به حوادث روز 22 بهمن قم گفت: به نظر من شکی نیست که اینگونه حوادث برنامه‌ریزی‌شده صورت می‌گیرند و این مسأله نیاز به حدس و گمانه‌زنی ندارد.

وی با بیان اینکه هر فردی که اندک درکی از مسائل اجتماعی داشته باشد، نمی‌تواند در این موضوع شک کند، افزود: این حوادث معمولا ریشه در عملکرد سه گروه دارند که باید با این سه دسته برخورد شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: گروه اول کسانی‌اند که پشت صحنه‌اند و مسائل فکری را ترویج می‌دهند و غذای فکری اینگونه حرکات را مهیا می‌کنند.

وی ادامه داد: گروه دوم کسانی‌اند که به صورت نامرئی در این صحنه‌ها حضور دارند و عملیاتی شدن این مسائل را رهبری و تفکرات اصلی این حوادث را مدیریت می‌کنند.

علیدوست تصریح کرد: و اما گروه سوم، افراد ساده‌ای هستند که مستقیما در این صحنه‌ها حضور دارند و اینگونه طرح‌ها را اجرایی می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهم این است که این سه لایه در این حوادث حضور دارند و باید با همه آنها برخورد کرد، گفت: در این شرایط است که چنین اقداماتی ریشه‌کن می‌شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: من به عنوان یک کارشناس مذهبی نمی‌دانم طبق تعلیمات کدام پیامبر و کدام امام است که اینگونه رفتارها انجام می‌شود و باورهایی اینگونه زیر سؤال است.

وی با تاکید بر اینکه معارف اهل بیت (ع) از این مسائل کاملا دور است، گفت: برخورد مراجع قضایی و امنیتی باید با هر سه لایه به طور مناسب انجام شود؛ اما چیزی که ما می‌بینیم، این است که یا برخورد نمی‌شود، یا کمتر برخورد می‌شود یا اگر انجام شود نیز، با بعضی رفتارها جبران می‌شود؛ باید با همه عوامل برخورد مناسب شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet