پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 08:51:46
سرویس بین الملل
در واکنش به کشتار شیعیان کراچی

بروجردی:بازداشت عوامل تروریستی ضد شیعیان ضروری است

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس کشتار شیعیان کراچی را ادامه تفکر غلط و ضد اسلامی گروههای تندرو دانست و با تاکید بر ورود سازمان همکاری اسلامی و علمای جهان اسلام در بحث انفجارهای اخیر در پاکستان و کربلا، گفت: بازداشت عوامل تروریستی ضد شیعیان ضروری است.
بروجردی:بازداشت عوامل تروریستی ضد شیعیان ضروری است رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس کشتار شیعیان کراچی را ادامه تفکر غلط و ضد اسلامی گروههای تندرو دانست و با تاکید بر ورود سازمان همکاری اسلامی و علمای جهان اسلام در بحث انفجارهای اخیر در پاکستان و کربلا، گفت: بازداشت عوامل تروریستی ضد شیعیان ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg بروجردی:بازداشت,عوامل,تروریستی,ضد,شیعیان,ضروری,است Icana

علاء الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انفجار‌های شب گذشته کراچی پاکستان که منجر به کشته شدن 50 تن از شیعیان پاکستانی شد، اظهار داشت: کشتار وحشیانه شیعیان کراچی ادامه تفکرغلط و ضد اسلامی گروههای تندرویی است که در غالب یک اسلام نمایی سال‌ها است که در پاکستان و برخی کشورهای منطقه پیاده می شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علمای پاکستان و جهان اسلام باید در برابر اقدام شنیع کشتار شیعیان موضع‌گیری قاطعی  داشته باشند، تصریح کرد: کشتار مسلمانان در خانه خدا شجاعت نیست.

وی با بیان اینکه از دولت پاکستان انتظار می‌رود با قاطعیت در برابر اقدامات تروریستی اخیر برخورد کند، ادامه داد:  شیعه کشی در پاکستان به صورت عادی درآمده است و دولت پاکستان باید با پدیده‌ای که امنیت ملی پاکستان را با هدف ایجاد تفرقه افکنی نشانه گرفته است به شدت و با قاطعیت برخورد کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن محکوم کردن انفجارهای روز گذشته بین الحرمین در کربلا که منجر به کشته شدن تعدادی از زائرین و تعدادی از هموطنان ایرانی شد، تصریح کرد: اگر تحقیقات جامع و کاملی صورت گیرد مشخص خواهد شد در پشت پرده این انفجارها که شییعیان را هدف قرار داده است کشورهایی هم‌چون انگلیس و آمریکا قرار دارند که در صدد تفرقه افکنی در بلاد اسلامی هستند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر ورود سازمان همکاری اسلامی و علمای جهان اسلام در بحث انفجارهای اخیردر پاکستان و کربلا، خاطرنشان کرد: علاوه بر سازمان‌ها و نهادهای حقوق بشری، سازمان اطلاعاتی پاکستان نیز با توجه به نقش مهمی که در این کشور دارد باید به نقش آفرینی موثر در بازداشت عوامل تروریستی ضد شیعیان بپردازد.

شب گذشته در حمله انتحاری به مسجدی در کراچی پاکستان 50شیعیه این کشور به شهادت رسیدند و 150 نفر دیگر زخمی شدند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet