پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 10:46:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاشانی تاکید کرد:

ضرورت تعیین برنامه‌ای جامع برای بهبود شرایط کودکان کار

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین کشور باید برای چاره‌جویی در خصوص کودکان کار و بهبود شرایط مناسب زندگی آنها برنامه‌ریزی جامعی تعیین کنند.
ضرورت تعیین برنامه‌ای جامع برای بهبود شرایط کودکان کار عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین کشور باید برای چاره‌جویی در خصوص کودکان کار و بهبود شرایط مناسب زندگی آنها برنامه‌ریزی جامعی تعیین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/11503.jpg ضرورت,تعیین,برنامه‌ای,جامع,برای,بهبود,شرایط,کودکان,کار Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ناصر کاشانی نماینده زاهدان با اشاره به پدیده کودکان کار و مشکلات آنها،به باشگاه خبرنگاران گفت:یکی از معضلاتی که در سطح جهانی با آن روبه‌رو هستیم کار کودکان زیر سن قانونی است که برای امرار معاش مجبور به کار هستند.
وی درادامه افزود:کودکان کار در شرایط بسیار نامطلوب از نظر تغذیه، بهداشت و انجام کارهای خطرناک و حاد به سر می برند و این کودکان به راحتی بازیچه دست بزهکاران حرفه‌ای قرار می‌گیرند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مهمترین هدف برای  کودکان در سنین پایین آموزش است، تصریح کرد: متاسفانه کودکان کار در برخورداری از هرگونه آموزش و تحصیل علم و فن محروم‌اند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مسئولین کشور  باید برای چاره‌جویی در خصوص کودکان کار و بهبود شرایط مناسب زندگی آنها برنامه‌ریزی جامعی تعیین کنند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet