پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 10:53:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

بازدید از جزایر سه‌گانه ایران ربطی به هیچ کشور و مجمع خارجی ندارد

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بازدید اعضای این کمیسیون از جزایر سه‌گانه در هفته جاری قطعی است، گفت: جزایر سه‌گانه جزء لاینفک خاک جمهوری اسلامی ایران است و بازدید مقامات کشورمان از این جزایر ربطی به هیچ کشو و یا مجمع خارجی ندارد.
بازدید از جزایر سه‌گانه ایران ربطی به هیچ کشور و مجمع خارجی ندارد سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بازدید اعضای این کمیسیون از جزایر سه‌گانه در هفته جاری قطعی است، گفت: جزایر سه‌گانه جزء لاینفک خاک جمهوری اسلامی ایران است و بازدید مقامات کشورمان از این جزایر ربطی به هیچ کشو و یا مجمع خارجی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/8394.jpg بازدید,از,جزایر,سه‌گانه,ایران,ربطی,به,هیچ,کشور,و,مجمع,خارجی,ندارد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازدید اعضای کمیسیون امنیت‌ملی از جزایر سه‌گانه قطعی است،به باشگاه خبرنگاران گفت: اعضای این کمیسیون در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری (17 و 18 اسفندماه) و در حاشیه برگزاری اجلاس ملی خلیج فارس در بندرعباس، بازدیدی از جزایر سه‌گانه بعمل خواهند آورد.
وی در ادامه درباره واکنش دبیرکل شورای همکاری خلیج‌فارس از سفر مقامات کشورمان به جزایر جنوبی ایران، گفت: جزایر سه‌گانه جزء لاینفک خاک جمهوری اسلامی ایران است و هیچ کشوری حق اظهارنظر درباره سفر مسئولین کشورمان به این جزایر  را ندارند.
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی همچنین اظهار داشت: اظهارنظر پیرامون این موضوع از سوی دیگر کشورها و یا مجامع بین‌المللی دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می‌شود و ما با این دخالت‌ها به‌شدت برخورد می‌کنیم و این درحالی‌ است که دیپلماسی ایران برپایه ارتباط دوستانه و همکاری متقابل با کشورهای همسایه به‌خصوص همسایگان حوزه خلیج‌فارس است.  
نقوی‌حسینی در پایان خاطرنشان کرد:تکرار اداعاهای واهی امارات درباره جزایر سه‌گانه جمهوری اسلامی القائات آمریکا و صهیونیست است، چراکه آنان به‌دنبال ایجاد تنش و منازعه بین جمهوری اسلامی ایران و همسایگان کشورمان هستند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet