پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 11:02:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مؤید حسینی صدر:

قیمت خودرو به زودی ۱۰درصد ارزان ‌می‌شود

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اقدام دولت در تخصیص ارز مبادلاتی به خودروسازان مفید بوده است،گفت: خبر دقیق داریم که قیمت خودرو به زودی ۱۰درصد ارزان خواهد شد.
قیمت خودرو به زودی ۱۰درصد ارزان ‌می‌شود عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اقدام دولت در تخصیص ارز مبادلاتی به خودروسازان مفید بوده است،گفت: خبر دقیق داریم که قیمت خودرو به زودی ۱۰درصد ارزان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/23276.jpg قیمت,خودرو,به,زودی,۱۰درصد,ارزان,‌می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موید حسینی صدر نماینده مردم خوی و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی  با اشاره جلسه روز گذشته رئیس‌جمهور با مدیران وزارت صنایع و تخصیص ارز مبادلاتی برای خودروسازان،به فارس گفت: این اقدام دولت برای کنترل قیمت خودرو بسیار مناسب بود.
وی  با بیان اینکه افزایش بی‌رویه قیمت خودرو اعتراض عمومی را به دنبال داشته است، تصریح کرد: رئیس جمهور دیروز با مدیران وزارت صنایع تشکیل جلسه داد و یکی از مباحثی که در این جلسه مطرح شد، تلاش برای کاهش قیمت خودرو بود.
حسینی‌صدر با بیان اینکه مجلس از اقدام دولت برای تخصیص ارز مبادلاتی برای خودروسازان استقبال می‌کند، افزود: باید تاکید کنیم که سازندگان خودروهای چون پراید، سمند، پژو405 و پرشیا وابستگی ارزی ندارند و دیگر خودروها نیز وابستگی کمی به ارز دارند.

خودروسازهای پراید سمند پژو 405 و پرشیا وابستگی ارزی ندارند

حسینی‌صدر درعین حال گفت: بنده خبر دقیق دارم که قیمت خودرو به زودی 10درصد کاهش خواهد یافت و در مقابل قیمت خودرو در بازار آزاد نیز کاهش قیمت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تلاش رئیس‌جمهور برای کاهش قیمت خودرو نشان می‌دهند که دولت پیام اعتراضی جامعه درباره افزایش قیمت خودرو را دریافته است، افزود: از دولت می‌خواهیم برای کنترل بازار خودرو تمام تلاش خود را به کار بگیرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet