پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 11:17:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

نظرسنجی​ها قابل اعتمادند ولی قابل تکیه نیستند

محمدرضا باهنر با بیان اینکه هاشمی​، خاتمی و قالیباف در صدر نظرسنجی​های انتخاباتی هستند،تاکید کرد:نظرسنجی​ها قابل اعتمادند ولی قابل تکیه نیستند، چرا که بعضا به سرعت تغییر می​کنند
نظرسنجی​ها قابل اعتمادند ولی قابل تکیه نیستند محمدرضا باهنر با بیان اینکه هاشمی​، خاتمی و قالیباف در صدر نظرسنجی​های انتخاباتی هستند،تاکید کرد:نظرسنجی​ها قابل اعتمادند ولی قابل تکیه نیستند، چرا که بعضا به سرعت تغییر می​کنند https://cdn.icana.ir/d/019/35031.jpg نظرسنجی​ها,قابل,اعتمادند,ولی,قابل,تکیه,نیستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا باهنراز نظرسنجی​های انتخاباتی متنوعی خبر داد  وبه خبرآنلاین،گفت که برخی همه گروه​های سیاسی و چهره​های منفرد از اصلاح طلب و اصولگرا و خاتمی و هاشمی را هم در بر می​گیرد و برخی صرفا معطوف به طیف خاصی هستند.

او که می​گفت،در مجموع این نظرسنجی​ها هیچ فرد یا طیفی وجود ندارد که بیش از 20 درصد آرا را به خود اختصاص داده باشد، در پاسخ به اینکه در نظرسنجی​هایی که جامعیت بیشتری میان افراد و گروه​های سیاسی دارد، چه کسانی در بالاترین سطح هستند، گفت: آقایان هاشمی، خاتمی و بعد از آنها آقای قالیباف بیشترین آرا را به خود اختصاص داده​اند.
وی با بیان اینکه برخی نظرسنجی​ها نیز با ارقامی اعلام می​شوند که چندان نزدیک به واقعیت نیستند، ادامه داد: مثل نظرسنجی​ای که به نقل از 1+2 مطرح شد که آنها 60 درصد رای دارند! این در حالی است که در آخرین نظرسنجی​ها، مجموع آرای این سه نفر کمتر از 30 درصد بوده است!
نایب رئیس مجلس توضیح داد که تحولات آینده فضای سیاسی کشور، نتایج متفاوتی بر این نظرسنجی​ها خواهند داشت و خاطرنشان کرد: برخی چهره​ها، آرایشان از سقف شروع می​شود و به تدریج ریزش می​کند. آرای برخی نیز از کف شروع می​شود و به تدریج رویش می​یابد. برای همین است که معتقدم نظرسنجی​ها قابل اعتمادند ولی قابل اتکا نیستند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet