پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 12:31:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحماندوست:

عدم پذیرش نظر کارشناسی رقیب گام برداشتن در جهت تخریب است

نماینده تهران در مجلس گفت:دو اصل «اثبات خود به هر نحو ممکن» و «عدم پذیرش نظر کارشناسی رقیب» با این نیت که او می‌خواهد سر جامعه کلاه بگذارد، گام برداشتن در جهت تخریب است که کاندیداها باید از آن به شدت پرهیز کنند.
عدم پذیرش نظر کارشناسی رقیب گام برداشتن در جهت تخریب است نماینده تهران در مجلس گفت:دو اصل «اثبات خود به هر نحو ممکن» و «عدم پذیرش نظر کارشناسی رقیب» با این نیت که او می‌خواهد سر جامعه کلاه بگذارد، گام برداشتن در جهت تخریب است که کاندیداها باید از آن به شدت پرهیز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20126.jpg عدم,پذیرش,نظر,کارشناسی,رقیب,گام,برداشتن,در,جهت,تخریب,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رعایت اخلاق سیاسی در رقابت‌های انتخاباتی به فارس گفت:کاندیدای انتخاباتی در عرصه رقابت نباید برای اثبات خود درصدد سلب، طرد، دفع، نفی، تخریب و اهانت طرف مقابل خود باشند.

وی با بیان اینکه کاندیدای ریاست جمهوری باید از ارائه هرگونه اطلاعات غلط درباره رقبا خودداری کنند، افزود: رقبای انتخاباتی باید از موضع‌گیری در مقابل رقیبی که اطلاعات غلط علیه او را تزریق و جامعه را دچار گمراهی می‌کند، خودداری کنند و تنها با ارائه دلایل کارشناسی، درصدد رفع و روشن کردن اینگونه اطلاعات اشتباه باشند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری باید بر اساس امکانات و شرایط اجتماعی کشور، شعارهای انتخاباتی خود را ارائه و از دادن وعده‌های غیرممکن پرهیز کنند.

رحماندوست در پایان تصریح کرد:دو اصل اثبات خود به هر نحو ممکن و عدم پذیرفتن نظر کارشناسی رقیب با این نیت که او می‌خواهد سر جامعه کلاه بگذارد، گام برداشتن در جهت تخریب است که کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری باید از آن به شدت خودداری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet