پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/10 10:18:00
سرویس اقتصادی
موسوی‌لارگانی:

امیدی به کاهش تورم با فعالیت دلالان در بازار نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه تورم موجود در جامعه و گرانی‌های سال گذشته نتیجه سوء‌مدیریت دولت و مسؤلان در وظایف خود است گفت: تا زمانی که سود‌جویان بتوانند فعالیت کنند و بازار را به دست بگیرند امیدی به کاهش تورم در جامعه نیست.
امیدی به کاهش تورم با فعالیت دلالان در بازار نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه تورم موجود در جامعه و گرانی‌های سال گذشته نتیجه سوء‌مدیریت دولت و مسؤلان در وظایف خود است گفت: تا زمانی که سود‌جویان بتوانند فعالیت کنند و بازار را به دست بگیرند امیدی به کاهش تورم در جامعه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg امیدی,به,کاهش,تورم,با,فعالیت,دلالان,در,بازار,نیست Icana

سید‌ناصر موسوی‌‌لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه ادامه روند کنونی به افزایش تورم در سال جدید ختم می‌شود افزود: دولت باید کمک به مردم را به صورت غیر‌نقدی دنبال کند تا مشکلات اقتصادی کاهش یابد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تورم موجود در جامعه و گرانی‌های اخیر نتیجه سوء‌مدیریت دولت و مسؤلان در وظایف خود است تصریح کرد: تا زمانی که سود‌جویان بتوانند فعالیت کنند و بازار را به دست بگیرند امیدی به کاهش تورم در جامعه نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به روند صعودی تورم در سال گذشته  گفت: نرخ تورم در سالی که گذشت روند رو به رشدی به خود گرفته بود و برای کنترل آن در سال جاری  بهتر است دولت از حجم نقدینگی موجود در جامعه بکاهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که برای هدایت اقتصاد کشور به سمت‌و سوی بهبود وضعیت باید مسئولان دست‌ به کار شوند تصریح کرد: با تزریق نقدینگی به جامعه نمی‌توان امیدی به کاهش مشکلات اقتصادی و تورم موجود در جامعه داشت.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه تحریم‌های اعمال شده از سوی کشور‌های مستکبر در صورت رفع سوء‌مدیریت‌ها دولت و مسئولان بی‌اثر می‌شود افزود: تورم موجود در جامعه نتیجه اهمال در وظایف مسئولان است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: کاهش مشکلات اقتصادی و پایین آمدن نرخ تورم در سال آینده منوط به کاهش نقدینگی در جامعه است و تا زمانی که افزایش تزریق منابع مالی در جامعه بدون تدابیر کارشناسی انجام شود امیدی به آغاز سال جدید بدون تورم نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم از سیر صعودی تورم در چند‌ماه اخیر خبر داد و تصریح کرد: زیاد شدن مشکلات موجود اقتصادی در جامعه و سخت شدن شرایط زندگی برای مردم عزم مسئولان را برای بهبود اوضاع می‌طلبد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet