پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 09:00:40
سرویس بین الملل
طباطبائی نائینی مطرح‌کرد؛

ارتش مقاومت؛ کابوس رژیم صهیونیستی

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه اسرائیل به هر طریق ممکن سعی دارد با افزایش زمان بحران در سوریه بر دامنه قتل‌ها و کشتارها و بمبگذاری‌ها در این کشور افزوده شود، گفت: پیروزی‌های ارتش مقاومت کابوس رژیم صهیونیستی است.
ارتش مقاومت؛ کابوس رژیم صهیونیستی نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه اسرائیل به هر طریق ممکن سعی دارد با افزایش زمان بحران در سوریه بر دامنه قتل‌ها و کشتارها و بمبگذاری‌ها در این کشور افزوده شود، گفت: پیروزی‌های ارتش مقاومت کابوس رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/23913.jpg ارتش,مقاومت؛,کابوس,رژیم,صهیونیستی Icana

سید حمید رضا طباطبائی نائینی در گفت‌وگو با خبرنگاربین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تهدید رژیم صهیونیستی از سوی ارتش سوریه، اظهار داشت: اسرائیل به هر طریق ممکن سعی دارد تا با افزایش زمان بحران در سوریه ، مانع دستیابی طرف‌های درگیر به هرگونه توافق و راه حل سیاسی شود و هر روز بر دامنه قتل‌ها و کشتارها و بمبگذاری‌ها در این کشور افزوده شود.

 نماینده مردم نائین، خورو بیابانک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزودن بر دامنه بحران‌ در سوریه بهترین راهکار برای تضمین استمرار عدم ثبات و استقرار در سوریه است، تصریح کرد:  آنچه در سوریه رخ می‌دهد، در اصل با هدف تضعیف ارتش سوریه صورت می‌گیرد، به حدی‌که تا سال‌ها این ارتش دیگر تهدیدی استراتژیک برای رژیم صهیونیستی به شمار نیاید.

وی با بیان اینکه که رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند، علاوه بر تضعیف ارتش سوریه، پای حزب الله را نیز به حوادث جاری در سوریه باز کند و موجبات تضعیف آن را هم فراهم آورد، ادامه داد: بیش از 60 سال وجود نامشروع رژیم اشغال‌گر قدس نشان داده هرگاه این رژیم غاصب مجالی داشته باشد از تعرض به اراضی کشورهای منطقه کوتاهی نمی‌کند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با اشاره به اینکه ارتش جبهه مقاومت به کابوس رژیم صهیونیستی تبدیل شده است، تصریح کرد: شرایط امروز سوریه، شرایط خاصی است که کشورهای منطقه باید با هوشیاری تحولات در این کشور را رصد کنند و مراقب توطئه‌های شوم رژیم صهیونیستی در منطقه باشند.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مجامع بین المللی باید تلاشی جدی برای متوقف کردن اقدامات ضد انسانی رژیم صهیونیستی داشته باشند، تصریح کرد:کشورهای عربی-اسلامی و سازمان ملل باید با ورود به بحث تجاوزات اسرائیل به بلندی‌های جولان مانع از افزایش زیاده‌خواهی‌های این رژیم جعلی شود.

یک گزارش امنیتی صهیونیستی - آمریکایی تاکید می‌کند که باوجود گذشت دو سال از بحران سوریه، ارتش این کشور همچنان تهدیدی استراتژیک برای اسرائیل به شمار می‌آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet