پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 10:34:57
سرویس بین الملل
سوری:

افشای نقش انگلیس در بحران سوریه، اثبات شجاعت اسد بود

عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس افشای نقش انگلیس در نا‌آرامی سوریه را به معنای شجاعت اسد دانست و گفت: سیاست خارجی انگلیس بر مبنای دروغ و نیرنگ بنا شده است.
افشای نقش انگلیس در بحران سوریه، اثبات شجاعت اسد بود عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست‌خارجی مجلس افشای نقش انگلیس در نا‌آرامی سوریه را به معنای شجاعت اسد دانست و گفت: سیاست خارجی انگلیس بر مبنای دروغ و نیرنگ بنا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21192.jpg افشای,نقش,انگلیس,در,بحران,سوریه،,اثبات,شجاعت,اسد,بود Icana

حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به افشای نقش انگلیس در بحران سوریه، توضیح داد: انگلیس همواره از بازیگران مرموز و موزی در عرصه بین‌المللی قلمداد شده و تا به امروز نیز این مسئله هر روز به نحوی در سیاست‌خارجی این کشور نمود یافته است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افشای نقش انگلیس در نا‌آرامی‌های سوریه شجاعت اسد را نشان داد، تصریح کرد: همزمان با اظهارات افشاگرایانه بشار اسد در خصوص نقش بارز انگلیس در تشدید بحران سوریه وزیر امور خارجه انگلیس صراحتاً اعلام کرد که تسلیحات بیشتری به معارضان سوری ارسال خواهند کرد و این مسئله پرده از این موضوع برمی‌دارد که غربی‌ها هیچ گاه بر خلاف ظاهر دموکراتیک خود خواهان برقراری آرامش در سوریه نبوده و نیستند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: ملت سوریه امروز با حمایت و پشتیبانی از دولت قانونی و مشروع بشار اسد در واقع از حاکمیت و تمامیت ارضی خود دفاع می‌کند و مطمئنا‍ اجازه نخواهد داد تا هیچ کشور بیگانه‌ای در امور داخلی این کشور نقش مخرب ایفا کند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به کمک‌های غرب به معارضان و تروریست‌های سوری، گفت: اگر حمایت غرب و برخی از اعراب مرتجع منطقه نبود ارتش سوریه ظرف چند هفته معارضان و تروریست‌ها را نابود می‌کرد ولی متاسفانه برخی از کشورهای غربی و منطقه‌ای خواستار حل بحران سوریه نبودند.

پیش تر "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه اظهار داشت که دولت انگلیس از تروریست‌های سوری حمایت می‌کند و اظهارات اخیر ویلیام هیگ نیز نشان داد که سخنان اسد در مورد مداخلات خارجی در امور کشورش صحیح بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet