پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 15:11:57
سرویس اقتصادی
بیگی ئیلانلو مطرح‌کرد:

تقویت تولید ملی راه‌گشای بحران‌های اقتصادی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تقویت تولید ملی راه گشای بحران های اقتصادی‌است گفت: برای مقابله با نقشه ها و توطئه های دشمن برای جنگ اقتصادی بایدتولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین بخش خصوصی تقویت شود.
تقویت تولید ملی راه‌گشای بحران‌های اقتصادی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تقویت تولید ملی راه گشای بحران های اقتصادی‌است گفت: برای مقابله با نقشه ها و توطئه های دشمن برای جنگ اقتصادی بایدتولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین بخش خصوصی تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/27211.jpg تقویت,تولید,ملی,راه‌گشای,بحران‌های,اقتصادی Icana

روح اله بیگی ئیلانلو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: برای برون رفت از مشکلات و بحران های اقتصادی، فقط تقویت تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی می‌تواند راه‌گشار باشد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: هر صلاحی که دشمنان برای تحریم ها، دسیسه ها و توطئه های خود به کار ببرند طبیعتا به فراخور آن باید صلاحی طراحی شود.

وی با بیان اینکه اگر روزی شاهد جنگ فرهنگی باشیم مجبور هستیم در مقابل تهاجم فرهنگی کشور درراستای آن ابزار لازم و برنامه های خاص فرهنگی را در نظر بگیریم، ادامه داد: اگر چنانچه در جنگ اقتصادی قرار داریم باید به فراخور آن پیش رویم.  

بیگی ئیلانلو با اشاره به اینکه برای مقابله با نقشه ها و توطئه های دشمن برای جنگ اقتصادی باید تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین بخش خصوصی تقویت شود، افزود: متاسفانه آن چنان که باید و شاید در این راستا حق مطلب توسط مدیران و مسئولان اجرایی کشور ادا نشده است.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه مردم همیشه سرمایه وجودی و توان خود را در عرصه تولید ملی گذاشته اند، گفت: اما متاسفانه به دلیل اینکه از سوی مسئولان کشور حمایت لازم نشده اند در حال حاضر حدود 50 تا 60 درصد شهرک‌های صنعتی کشور یا تعطیل هستند و یا در شرف تعطیلی قرار دارند و بسیاری از کارگران نیز بی کار شده اند.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: لذا به اعتقاد بنده مردم در خنثی کردن توطئه های دشمن خوش درخشیدند اما مسئولان آن‌چنان که باید و شاید تغییر نکردند که امیدواریم مسئولان بتوانند به شکل حقیقی و نه شعاری در جهت رونق گرفتن تولید اقدام کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet