پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/14 16:01:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا مطرح کرد:

رسیدگی به تخلفات ارزی 18 بانک دولتی و خصوصی

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از سرگیری جلسات این ستاد با دستور کار رسیدگی به تخلفات ارزی ۱۸ بانک دولتی و خصوصی طی هفته‌های آتی خبر داد.
رسیدگی به تخلفات ارزی 18 بانک دولتی و خصوصی عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از سرگیری جلسات این ستاد با دستور کار رسیدگی به تخلفات ارزی 18 بانک دولتی و خصوصی طی هفته‌های آتی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/18704.jpg رسیدگی,به,تخلفات,ارزی,18,بانک,دولتی,و,خصوصی Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به باشگاه خبرنگاران گفت:در جلسه‌ای که با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد مقرر شد تا جلسات ستاد عصر روزهای دوشنبه هر هفته تشکیل شود.

وی در ادامه افزود: ادامه رسیدگی به تخلفات ارزی 18 بانک خصوصی و دولتی از نحوه فروش 42 میلیارد دلار ارز دریافتی از بانک مرکزی همچنان در دستور کار جلسات آتی این ستاد قرار دارد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: کمتر از یک سال قبل، بانک مرکزی 42 میلیارد دلار ارز به 18 بانک خصوصی و دولتی پرداخت کرد و قرار بر گزارش بانک‌ها از نحوه هزینه‌کرد ارز دریافتی به بانک‌مرکزی بود ولی به دلایل صرف شدن ارزهای دریافتی در  مسیرهای دیگر، از جمله فروش در بازار آزاد، این گزارش‌ها به بانک مرکزی ارایه نشده  و یا بانک مرکزی از اعلام گزارش نهایی خود استنکاف می‌کنند.

وی درخاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عملکرد مدیران بانکی به هیچ‌وجه قابل گذشت و تحمل نیست، رسیدگی به این موضوع همچنان در دستور کار ستاد قرار خواهد داشت./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet