پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/08 09:59:00
سرویس اجتماعی
هاشم‌زهی تأکید کرد:

کاهش تخلفات رستوران‌های بین‌راهی، نیازمند برخورد قاطع نهادهای نظارتی

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با تأکید بر اینکه کاهش تخلفات رستوران‌های بین‌راهی نیازمند برخورد قاطع وجدی از سوی مسئولان و نهادهای نظارتی است، گفت: جان و سلامت مردم باید اولویت اصلی ناظران بر عملکرد رستوران‌های بین‌راهی باشد.
کاهش تخلفات رستوران‌های بین‌راهی، نیازمند برخورد قاطع نهادهای نظارتی عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با تأکید بر اینکه کاهش تخلفات رستوران‌های بین‌راهی نیازمند برخورد قاطع وجدی از سوی مسئولان و نهادهای نظارتی است، گفت: جان و سلامت مردم باید اولویت اصلی ناظران بر عملکرد رستوران‌های بین‌راهی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/21723.jpg کاهش,تخلفات,رستوران‌های,بین‌راهی،,نیازمند,برخورد,قاطع,نهادهای,نظارتی Icana

مراد هاشم‌زهی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سفرهای برون شهری از سوی گردشگران، گفت: در این ایام لزوم توجه و نظارت بر رستوران‌های بین راهی بیش از پیش ضروری می‌شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه متولی اصلی نظارت بر رستوران‌های بین‌راهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی و دانشگاه‌های علوم پزشکی هر استان است، افزود:‌ به طور حتم این دستگاه‌ها باید هر سال نظارت خود را بر عملکرد این مراکز افزایش دهند.

وی با بیان اینکه جان و سلامت مردم باید اولویت اصلی ناظران بر عملکرد رستوران‌های بین‌راهی باشد، یادآور شد: متأسفانه در ایام عید میزان مسمومیت‌ها غذایی در کشور افزایش می‌یابد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه کمیته‌ای باید برای نظارت بر رستوران‌های بین‌راهی از سوی وزارت بهداشت ودرمان تشکیل شود، گفت: به طور حتم تنها با برنامه‌ریزی می‌توان جلوی تخلفات رستوران‌ها را گرفت.

هاشم‌زهی با اعلام اینکه مردم باید در انتخاب رستوران‌های بین‌راهی دقت لازم را داشته باشند، افزود:‌ مردم باید اولویت نخست را برای انتخاب رستوران‌ها، داشتن پروانه سلامت و تمیز بودن محیط رستوران‌ها قرار دهند.

وی با تأکید بر اینکه کاهش تخلفات رستوران‌های بین راهی نیازمند برخورد قاطع و جدی از سوی مسئولان و نهادهای نظارتی است، یادآور شد:‌ به طور حتم مجلس عملکرد متولیان مربوطه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به طور حتم امکان فروش محصولات مسموم در رستوران‌ها وجود دارد، از این رو باید میزان نظارت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی افزایش پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet