پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 09:28:44
سرویس اقتصادی
خسروی با اشاره به روند افزایشی قیمت قیر و فراورده های نفتی:

کمیسیون عمران خواستار تحقیق و تفحص از وزارت نفت است

عضو کمیسیون عمران مجلس در واکنش به افزایش نرخ قیر در کشور گفت: کمیسیون عمران مجلس در رابطه با چرایی افزایش قیمت قیر در کشور خواهان تحقیق و تفحص از وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن بوده، چراکه دلایل مسئولین این وزارت خانه برای کمیسیون قانع کننده نبوده است.
کمیسیون عمران خواستار تحقیق و تفحص از وزارت نفت است عضو کمیسیون عمران مجلس در واکنش به افزایش نرخ قیر در کشور گفت: کمیسیون عمران مجلس در رابطه با چرایی افزایش قیمت قیر در کشور خواهان تحقیق و تفحص از وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن بوده، چراکه دلایل مسئولین این وزارت خانه برای کمیسیون قانع کننده نبوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21828.jpg کمیسیون,عمران,خواستار,تحقیق,و,تفحص,از,وزارت,نفت,است Icana

علیرضا خسروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه در مورد افزایش قیمت قیر و فرآورده‌های نفتی در کشوراز مسئولین ذیربط سوالاتی پرسیده شد، گفت: در مورد افزایش قیمت قیر ودیگر فرآورده‌های نفتی از مسئولین وزارت نفت توضیح خواسته شد که پاسخ‌ها قانع کننده نبوده است.

 نماینده مردم سمنان و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از افزایش بی‌مورد نرخ قیر در کشور افزود: مسئولین شرکت نفت افزاش قیمت مواد اولیه را در بالا رفتن نرخ قیر موثر دانستهاند، اما این موضوع به هیج عنوان پذیرفته نیست، چراکه مواد اولیه تا این حد افزایش قیمت نداشته تا بتواند روی نرخ فرآورده‌های نفتی تاثیر گذار باشد.

وی با بیان اینکه نهادهای نظارتی باید در مورد علت افزایش برخی فرآورده‌های نفتی وارد عمل شده و آنرا بررسی کنند، اظهارداشت: کمیسیون عمران مجلس در رابطه با چرایی افزایش قیمت قیر در کشور خواهان تحقیق و تفحص از وزارت نفت و شرکت‌های تابعه آن بوده، چراکه دلایل مسئولین این وزارت خانه برای کمیسیون قانع کننده نبوده است.

خسروی تصریح کرد: با روند افزایشی و فزاینده قیمت قیر در کشور بهتر است مسئولین به جای آسفالت خیابان‌ها از سنگ فرش استفاده کنند، چراکه به نظر می‌رسد در حال حاضر این امر با هزینه کمتری انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطر نشان کرد: برخی نهادهای نظارتی با سرگرم شدن و توجه بیشتر به مسائلی همچون افزایش نرخ بلیط ناوگان ریلی و هوایی از موضوع قیر و مشتقات نفتی غافل شده و برخی نیز به صادرات این کالا روی آورده‌اند که این امر را نیز می‌توان از دلایل افزایش قیمت قیر در کشور دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet