خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 11:01:44
سرویس فرهنگی
ایرانپور:

حواشی نباید مانع از تولید برنامه مردان آهنین شود

نماینده مردم مبارکه در مجلس نهم، با بیان اینکه جذب مخاطب مهم‌ترین هدف رسانه ملی است، گفت: اختلاف بین تهیه‌کننده برنامه مردان آهنین و مدیرشبکه سه به مردم ربطی ندارد و آن‌ها نباید تاوان این اختلاف را با محروم شدن از تماشای برنامه مورد علاقه خود بدهند.این اختلاف باید از طریق رییس سازمان صدا و سیما حل شود و استقبال مخاطبان از این برنامه، صداو سیما را در تهیه این برنامه مصمم‌تر کند.
حواشی نباید مانع از تولید برنامه مردان آهنین شود نماینده مردم مبارکه در مجلس نهم، با بیان اینکه جذب مخاطب مهم‌ترین هدف رسانه ملی است، گفت: اختلاف بین تهیه‌کننده برنامه مردان آهنین و مدیرشبکه سه به مردم ربطی ندارد و آن‌ها نباید تاوان این اختلاف را با محروم شدن از تماشای برنامه مورد علاقه خود بدهند.این اختلاف باید از طریق رییس سازمان صدا و سیما حل شود و استقبال مخاطبان از این برنامه، صداو سیما را در تهیه این برنامه مصمم‌تر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/21113.jpg حواشی,نباید,مانع,از,تولید,برنامه,مردان,آهنین,شود Icana

علی ایرانپور در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد پخش نشدن برنامه مردان آهنین در ایام نوروز سال 92، گفت: صدا و سیما وظیفه دارد که در حوزه ورزش مشوق مردم باشد و برای فرهنگسازی در این زمینه تلاش کند، تهیه برنامه‌های ورزشی و مصاحبه با قهرمانان ورزش نقش بسیار مهمی در ارتقای این فرهنگ دارد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، در ادامه افزود: 13 سال متوالی گلچنینی از صحنه رقابت قهرمانان سراسر کشور در حوزه تربیت بدنی در برنامه مردان آهنین در ایام نوروز از شبکه سه پخش شد و این برنامه مخاطبان بسیاری نیز داشته که نشان دهنده رضایت و تایید اکثر جمعیت کشور نسبت به تهیه و پخش این برنامه است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: انتظاری که در این مورد از سازمان صدا و سیما داریم این است که ضمن اینکه مانع از حذف برنامه مردان آهنین شود، باید سال به سال در راستای افزایش وضعیت کیفی و کمی این برنامه نیز تلاش کند و این حداقل کاری است که این سازمان می‌تواند در جهت رضایتمندی مردم کشور انجام دهد.

ایرانپور، با بیان اینکه استقبال مخاطبان از برنامه مردان آهنین باید صداو سیما را در تهیه این برنامه مصمم‌تر کند، یادآورشد: اختلاف بین تهیه‌کننده این برنامه و مدیرشبکه سه به مردم ربطی ندارد و آن‌ها نباید تاوان این اختلاف را با محروم شدن از تماشای برنامه مورد علاقه خود بدهند.این اختلاف باید از طریق رییس سازمان صدا و سیما حل و با تاکید، مانع از حذف این برنامه شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، تصریح کرد: جذب مخاطب مهم‌ترین هدف رسانه ملی است کمااینکه رسانه‌های بیگانه به منظور برخورداری از این اقبال برای هر ثانیه پخش برنامه، هزاران دلار هزینه می‌کنند. بنابراین وقتی یک برنامه در شبکه داخلی می‌تواند این تعداد مخاطب را بدون پرداخت هزینه‌های گزاف به دست آورد، نباید اجازه دهیم که حواشی مانع از تولید آن شود./

"مسابقات قوی‌ترین مردان ایران از سال ۷۷برگزار می‌شود و این برنامه طی ۱۳ سال پیاپی هرسال نوروز از شبکه سه به روی آنتن می‌رفت. این برنامه که در ادامه به «مردان آهنین» تغییر نام داد، هر سال با برگزاری در رشته‌های مختلف قوی‌ترین مردان ایران را با توجه به امتیاز کسب کرده در دوره‌های مختلف این رقابت معرفی می‌کرد. شبکه سه امسال در حالی «مردان آهنین» را به روی آنتن نمی‌برد که شنیده می‌شود بین مجید زین‌العابدین مدیر شبکه سه و تهیه‌کننده این برنامه به دلیل مسائل مالی توافقی صورت نگرفته و در نتیجه این برنامه امسال به روی آنتن نمی‌رود."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet