پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 11:14:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقا‌محمدی:

غرب تاوان تروریست‌پروری خود را خواهد داد

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به تهدید گروهک تروریستی القاعده به ترور سران کشورهای غربی، گفت:‌ غرب تاوان تروریست‌پروری خود را خواهد داد.
غرب تاوان تروریست‌پروری خود را خواهد داد عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به تهدید گروهک تروریستی القاعده به ترور سران کشورهای غربی، گفت:‌ غرب تاوان تروریست‌پروری خود را خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/27138.jpg غرب,تاوان,تروریست‌پروری,خود,را,خواهد,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم آقا‌محمدی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به تهدید گروهک تروریستی القاعده به ترور اوباما و فرانسوا،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،گفت:تروریست‌های فعال در آسیا و آفریقا برآمده از سیاست‌خارجی تهاجمی غرب برای نیل به منافع و اهداف استکباری کشورهای غربی در سراسر جهان است و تا زمانی که غربی‌ها از این نیروها حمایت می‌کنند ریشه این نیروهای تروریست خشکیده نخواهد شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تهدید و مخاطرات تروریست‌ها برای غرب بیشتر آشکار خواهد شد و مطمئناً تسلیحات سنگین و پیشرفته‌ای که امروز در اختیار تروریست‌های النصره در سوریه قرار می‌دهند به زودی ضد خود غرب استفاده خواهد شد.

آقامحمدی با نقد نگاه غرب به مسئله تروریسم، افزود: از نظر غربی‌ها تروریست‌ها به دو شاخه خوب و بد تقسیم می‌شوند، زمانی که تروریست‌ها در سوریه ضد نظام اسد می‌جنگند، تروریست خوب هستند ولی وقتی در کشور مالی منافع غرب را تهدید می‌کند در جرگه تروریست‌های بد قلمداد می‌شوند و باید نابود شوند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به اینکه برخی از کشورهای غربی بدل به مراکزی برای پرورش و آموزش تروریست شده اند، گفت: غرب تاوان تروریست‌پروری خود را خواهد داد  و همانطور که ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرد اگر تروریست‌های فعال در سوریه کشته نشوند به زودی غرب را دچار مشکل خواهند کرد.
گروهک تروریستی القاعده با این ادعا که کشتن سران پیشین و کنونی کشورهای غربی امکان‌پذیر است اوباما و اولاند را تهدید به ترور کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet