پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 11:51:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مردم دنبال شعار فلسفی نیستند؛

حسینی صدر:درباره مسائل معیشتی و اشتغال مردم باید فکری اساسی کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:با توجه به مسائل معیشتی و اشتغال که امروز مردم با آن در گیرند،باید فکری اساسی کرد؛گرانی های لجام گسیخته ای وجود دارد و محقق نشدن وعده های اشتغال دولت و گسترش ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد و مسائل فرهنگی، وضعیت نامناسبی را رقم زده است.
حسینی صدر:درباره مسائل معیشتی و اشتغال مردم باید فکری اساسی کرد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:با توجه به مسائل معیشتی و اشتغال که امروز مردم با آن در گیرند،باید فکری اساسی کرد؛گرانی های لجام گسیخته ای وجود دارد و محقق نشدن وعده های اشتغال دولت و گسترش ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد و مسائل فرهنگی، وضعیت نامناسبی را رقم زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/27125.jpg حسینی,صدر:درباره,مسائل,معیشتی,و,اشتغال,مردم,باید,فکری,اساسی,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مویدحسینی صدرعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:با توجه به مسائل معیشتی و اشتغال که امروز مردم با آن در گیرند , باید فکری اساسی کرد ؛ اکثر خانواده ها از وضعیت اقتصادی ناراحت هستند ، گرانی های لجام گسیخته ای وجود دارد و محقق نشدن وعده های اشتغال دولت و گسترش ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد و مسائل فرهنگی، وضعیت نامناسبی را رقم زده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قاطبه ی جامعه از وضعیت موجود ناراضی هستند و آحاد مردم از شرایط فعلی ناراحتند و در همین راستا دیگر دنبال چهر های تکراری و شعارهای تکراری و کلیشه ای نیستند و حرفهای عوام فریب دیگر برای مردم جذابیت ندارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: انتخابات آتی چهار کاندیدا اصلی خواهد داشت که رای آوری نیز دارند ، این چهار نفر به ترتیب رای بیشتر عبارتند از آقایان هاشمی رفسنجانی ، خاتمی ، قالیباف و محسن رضایی؛ بنده  به این ارزیابی خود اعتقاد راسخ دارم  و هرکدام از این افراد می توانند حرکات سازنده ای داشته باشند و کشور را از وضعیتی که درگیر است رهایی دهند.

موید صدر گفت: هر کدام از این آقایان را قشری قبول دارند و از سویی هرکدام نقاطی ضعفی نیز دارند؛ مثلا عده ای برای آقای هاشمی کهولت سن را مطرح می کنند و از سوی دیگر به ادعای برخی آقای خاتمی ضعفی که دارند این است که خیلی شفاف و مشخص وارد صحنه نمی شود و معلوم نیست توان حضور را در خود می بیند یا خیر.

وی ادامه داد: آقای قالیباف در تهران بسیار خوب عمل کرد،اما علت نگرانی این است که ایشان کماکان در قالب یک نظامی مدیریت خواهد کرد،زیرا در شهرداری خیلی از همکاران نیروهای باز نشسته نظام هستند و کم فروغ شدن آقای قالیباف در چند ماه گذشته نشان از این دارد که ایشان عزم جدی ندارند که این نقطه ضعف محسوب می شود و همان چهره نظامی قالیباف سایه بر وضعیت ایشان انداخته است .

صدر ادامه داد: آقای رضایی هم در این که نیروی مخلص و برنامه ریز است و برنامه اقتصادی دارد شکی نیست ؛ شکی نیست که چهره خوشنامی هستند و ایشان نیز در بین نیرو های جنگ و انقلاب پایگاه دارد و رایش نسبت به قبل با افزایش همراه است ، لیکن احتیاج به کار بیشتری دارند.
وی افزود:امروز مردم دنبال شعار فلسفی نیستند و دنبال کسی می گردند که مشکلات آنها را لمس کرده باشد و جریانات اصلاح طلب و اصولگرا و دیگر جریانات در رای مردم تنها 5 درصد تاثیر گذارند.

صدر در خاتمه گفت: ملت دنبال رییس جمهوری هستند علاوه بر مشخصات عمومی ، به آحاد مردم تعلق داشته باشد و متعلق به جریانات نباشد و به رهبری وفادار باشد و ارتباط بی شیله پیله و صادقانه با مردم داشته باشد  و ما بیش از رییس جمهور سیاسی رییس جمهور اجرایی می خواهیم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet