پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 12:57:48
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور خبر داد:

دیدار کمیته پیگیری حادثه 22بهمن قم با سخنگو ومعاون اول‌قوه‌قضائیه

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری دیدار کمیته ویژه پیگیری حادثه ۲۲ بهمن قم با مسئولان و مقامات دستگاه قضایی کشور، گفت: در این نشست اعضای کمیته با غلامحسین محسنی اژه‌ای، و سید ابراهیم رئیسی گفت‌وگو کردند.
دیدار کمیته پیگیری حادثه 22بهمن قم با سخنگو ومعاون اول‌قوه‌قضائیه نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری دیدار کمیته ویژه پیگیری حادثه 22 بهمن قم با مسئولان و مقامات دستگاه قضایی کشور، گفت: در این نشست اعضای کمیته با غلامحسین محسنی اژه‌ای، و سید ابراهیم رئیسی گفت‌وگو کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/34505.jpg دیدار,کمیته,پیگیری,حادثه,22بهمن,قم,با,سخنگو,ومعاون,اول‌قوه‌قضائیه Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با یادآوری دیدار شب گذشته (14 اسفند) کمیته ویژه بررسی کننده حادثه 22 بهمن قم با مسئولان و مقامات دستگاه قضایی کشور، تصریح کرد: این کمیته برای تکمیل اطلاعات خود دیدار با مسئولان مربوط همچون ناجا، سپاه، وزارت اطلاعات، دستگاه قضا، مسئولان استانی قم و ... را در دستور کار قرار داده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود: دیدار کمیته با مسئولان قوه قضاییه نیز در این مسیر قابل ارزیابی است که در این جلسه به مشورت، رایزنی و تبادل اطلاعات با مقامات دستگاه قضایی پرداختیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: در جلسه مشترک شب گذشته کمیته ویژه مجلس با مسئولان قوه قضاییه، بحث و تبادل نظر درباره حادثه 22 بهمن قم با غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه و سید ابراهیم رئیسی معاون اول رئیس قوه قضائیه انجام شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet