پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 13:14:27
سرویس سیاسی
مدیرکل سلامت مجلس:یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به کما رفت

پزشک معالج یحیی‌زاده درباره مرگ مغزی او حرفی نزد

مدیرکل سلامت مجلس با بیان اینکه سطح هوشیاری سیدجلال یحیی‌زاده از نیمه‌های دیشب کاهش یافت، تصریح کرد: او به کما رفته و در بخش ICUتحت نظر تیم پزشکی متخصص قرار دارد.
پزشک معالج یحیی‌زاده درباره مرگ مغزی او حرفی نزد مدیرکل سلامت مجلس با بیان اینکه سطح هوشیاری سیدجلال یحیی‌زاده از نیمه‌های دیشب کاهش یافت، تصریح کرد: او به کما رفته و در بخش ICUتحت نظر تیم پزشکی متخصص قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/4805.jpg پزشک,معالج,یحیی‌زاده,درباره,مرگ,مغزی,او,حرفی,نزد Icana

حبیب شعبانی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت جسمانی سیدجلال یحیی‌زاده، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: وی 48 ساعت پیش دچار سکته مغزی شد و اقدامات پزشکی و درمانی از همان زمان شروع، در بیمارستان تخصصی بستری و با پزشکان هماهنگ شد که به وضعیت ایشان رسیدگی کنند.

مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی افزود: اگرچه وی در مراحل اولیه به روند درمان واکنش مثبتی نشان داد اما در ادامه و با وقوع سکته دوم شب گذشته حال وی بحرانی شده است و البته اکنون تحت نظر تیم پزشکی مجهز در بخش ICU بستری است.

وی تصریح کرد: پزشک معالج ایشان درباره مرگ مغزی یحیی‌زاده حرفی نزد.

شعبانی با بیان این که من صبح امروز از وی عیادت کردم، افزود: تیم پزشکی به لحاظ فنی و تخصصی چیزی کم نگذاشته است و تمام مشاوره‌های مختلف پزشکی انجام می‌شود و یحیی‌زاده اکنون در حالت کماست.

مدیرکل سلامت مجلس گفت: سطح هوشیاری یحیی‌زاده از نیمه‌های دیشب و به دلیل سکته دوم پایین آمده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet