پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 13:07:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی:

سکوت مجامع بین‌المللی مانع از توقف شهرک‌سازی صهیونیست است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:شهرک‌سازی یکی از سیاست‌های تجاوزگرایانه رژیم غاصب صهیونیستی است که مجامع بین‌المللی با آگاهی از این اقدام صهیونیست آن را نادیده گرفته و مانع از ادامه این روند نمی‌شوند.
سکوت مجامع بین‌المللی مانع از توقف شهرک‌سازی صهیونیست است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:شهرک‌سازی یکی از سیاست‌های تجاوزگرایانه رژیم غاصب صهیونیستی است که مجامع بین‌المللی با آگاهی از این اقدام صهیونیست آن را نادیده گرفته و مانع از ادامه این روند نمی‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/24581.jpg سکوت,مجامع,بین‌المللی,مانع,از,توقف,شهرک‌سازی,صهیونیست,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین  با اشاره به سکوت مجامع بین‌المللی در خصوص ادامه روند شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی به باشگاه خبرنگاران گفت:رژیم اشغالگر صهیونیست به طور مستمر و از لحاظ نظامی و عمرانی به سرزمین فلسطین دست درازی کرده و عرصه را برای سرزمین فلسطین تنگ‌تر می‌کند.
 
وی در ادامه افزود: شهرک‌سازی یکی از سیاست‌های تجاوزگرایانه رژیم غاصب صهیونیستی است که مجامع بین‌المللی با آگاهی از این اقدام صهیونیست، آن را نادیده گرفته و مانع از ادامه روند شهرک‌سازی را نمی‌شوند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطر نشان کرد: مجامع بین‌المللی از جمله سازمان ملل متحد گاهی بیانیه‌های بی‌ارزشی در این خصوص صادر می‌کنند اما هیچ اقدام اجرایی برای توقف شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی صورت نمی‌گیرد و این مهم بیانگر تاثیرپذیری مجامع بین‌المللی به خصوص سازمان ملل از لابی صهیونیستی است.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet