پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/14 12:21:11
سرویس فرهنگی
دامادی مطرح کرد:

ضرورت وجود مهندسی ورزش در کشور

عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان تازه‌کار است و نمی‌توان انتظار داشت دراین مدت کوتاه در بیشتر رشته‌های ورزشی، قهرمانی به دست آوریم، گفت: باید با مهندسی ورزش و واکاوی و شناسایی زیرساخت‌ها و نیازهای این عرصه برای آینده ورزش کارنامه خوبی تدارک ببینیم.
ضرورت وجود مهندسی ورزش در کشور عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه وزارت ورزش و جوانان تازه‌کار است و نمی‌توان انتظار داشت دراین مدت کوتاه در بیشتر رشته‌های ورزشی، قهرمانی به دست آوریم، گفت: باید با مهندسی ورزش و واکاوی و شناسایی زیرساخت‌ها و نیازهای این عرصه برای آینده ورزش کارنامه خوبی تدارک ببینیم. https://cdn.icana.ir/d/019/20653.jpg ضرورت,وجود,مهندسی,ورزش,در,کشور Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد وضعیت عرصه ورزش در سال 91، گفت: با ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان ورزش موافق هستم ولی اینکه ورزش بزرگسالان و جوانان را در یک مسیر قرار دهیم، اشتباه است چراکه ورزش جوانان گسترده بوده و نیاز به زمان بیشتری دارد، ضمن اینکه دغدغه جوانان هم به آن اضافه می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود درمجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به اینکه وزارت ورزش و جوانان تازه‌کار است، باید برای آن چارچوب مشخصی تعیین کرد تا در جهت ارتقای عرصه ورزش کشور برنامه‌ریزی کند ولی روی هم رفته در این مدت کوتاه نمی‌توان برای آن کارنامه‌ای در نظر گرفت.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس نهم، در مورد راهکارهای موثر برای ارتقای عرصه ورزش در سال 92، یادآور شد: ما از قدیم در یکسری ورزش‌های گروهی ناموفق بودیم، مگر در تک رشته‌هایی همچون والیبال، حتی در ورزش فوتبال نیز وضعیت خوبی نداشتیم و در این رشته ضمن موفقیت، ناکامی هم داشته‌ایم، به همین دلیل نمی‌توان انتظار داشت که نظارت این وزارتخانه نوپا در مدت زمان کوتاه فعالیت آن، بتواند همچون سایر کشورها در بیشتر رشته‌های ورزشی، قهرمانی‌های پی در پی را برای ما به ارمغان آورد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما باید مهندسی ورزش داشته باشیم و با واکاوی و کار کارشناسی ببینیم برای زیرساخت‌ها و نیازهای تیمی چه کردیم، در این صورت است که می‌توانیم برای آینده ورزش کشور، کارنامه خوبی را رقم بزنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet