پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 14:44:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند:

اظهارات بایدن ناشی از ضعف سیاست‌های آمریکاست

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اظهارات اخیر ضد و نقیض معاون رییس‌جمهور آمریکا را ناشی از ضعف سیاست‌های ایالات متحده آمریکا عنوان کرد.
اظهارات بایدن ناشی از ضعف سیاست‌های آمریکاست نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس اظهارات اخیر ضد و نقیض معاون رییس‌جمهور آمریکا را ناشی از ضعف سیاست‌های ایالات متحده آمریکا عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg اظهارات,بایدن,ناشی,از,ضعف,سیاست‌های,آمریکاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد جواد کولیوند درباره اظهار متناقض معاون رییس جمهور آمریکا به ایسنا گفت:این‌ها به قدرت هسته‌یی ایران پی برده‌اند در واقع زمانی که در بحث مذاکرات، ایران می‌گفت درخصوص غنی سازی حتی اگر به ما سوخت 20درصدی ندهید ما به آن می‌رسیم،‌ به این مساله می‌خندیدند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین امروز به قدرت واقعی و رسیدن به غنی سازی پی برده‌اند از سوی دیگر نسبت به این مساله نگرانی دارند که مذاکرات باعث رعایت حقوق ملت ایران شود.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: همچنین نمی‌خواهند ابرقدرتی خود را در جهان فراموش کنند و می‌پسندند که از ناحیه قدرت با ما صحبت کنند، لذا این ضد و نقیض‌ها عمدتا ناشی از ضعف سیاست‌های آمریکا است.

نماینده مردم کرج در مجلس ابراز عقیده کرد: آمریکا با طرح چنین موضوعاتی در رسانه،‌ به دنبال جنجال روانی است.

کولیوند با اشاره به درخواست مذاکره از سوی آمریکا با ایران اظهار کرد: تصمیم‌گیری در موضوع مذاکره با آمریکا در اختیار مقام معظم رهبری است و تصمیمی که ایشان اتخاذ کنند، مبنای کار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet