پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 15:09:47
سرویس فرهنگی
به همت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس:

نشست بررسی" آخرین تحولات قانون مجازات اسلامی" برگزار می‌شود

نشست تخصصی "بررسی آخرین تحولات قانون مجازات اسلامی" به همت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با حضور مدیر کل اداره تدوین قوانین قوه قضائیه در مرکز آموزش قوه قضاییه در قم برگزار می‌شود.
نشست بررسی" آخرین تحولات قانون مجازات اسلامی" برگزار می‌شود نشست تخصصی "بررسی آخرین تحولات قانون مجازات اسلامی" به همت مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با حضور مدیر کل اداره تدوین قوانین قوه قضائیه در مرکز آموزش قوه قضاییه در قم برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25171.jpg نشست,بررسی",آخرین,تحولات,قانون,مجازات,اسلامی",برگزار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس؛ در این نشست علمی که با  مشارکت مرکز آموزش قوه قضاییه در قم برگزار می‌شود، دکتر جواد طهماسبی مدیر کل اداره تدوین قوانین قوه قضاییه  و "مسعود امامی" مدیر گروه جزای دایره المعارف فقه اهل بیت (ع)در ارتباط با کلیات قانون مجازات و بحث حدود سخنرانی خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، "حسینعلی بای" عضو هیأت علمی گروه حقوق پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در زمینه دیات نیز از دیگر سخنرانان این نشست علمی  است ،و دکترسید احمد حبیب نژاد معاون پژوهشی مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی نیز دبیری علمی این نشست را برعهده خواهد داشت.

لازم به توضیح است حلقه رفع ایرادات شورای نگهبان به قانون مجازات اسلامی طی بیش از 20 جلسه و با حضور بیش از 10 نفر از حقوقدانان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه در مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

این گزارش می افزاید:  نتایج مباحث این جلسات(حلقه علمی) که برخی از مباحث به دلیل اهمیت بالا با هماهنگی اداره کل تدوین قوانین قوه قضائیه به نتیجه می‌رسید با حضور نمایندگان مرکز تحقیقات در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ارائه و بررسی می‌شد.

این نشست علمی روز پنجشنبه هفته جاری ساعت 8 صبح تا 11 در ساختمان آموزش دادگستری استان قم، واقع در میدان آزادگان، خیابان باقرالعلوم، کوچه دوم،  طبقه چهارم  برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet