پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 16:11:58
سرویس سیاسی
آصفری:

منشور امنیتی برای انتخابات ریاست جمهوری طراحی شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تهیه و طراحی منشور امنیتی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی در این کمیسیون خبر داد.
منشور امنیتی برای انتخابات ریاست جمهوری طراحی شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تهیه و طراحی منشور امنیتی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/18930.jpg منشور,امنیتی,برای,انتخابات,ریاست,جمهوری,طراحی,شد Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با توجه به وظیفه نظارتی قوه مقننه بر انتخابات، تدابیری برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 92 اتخاذ کرده و از دستگاه‌های امنیتی خواسته تا برآورد خودشان را در جهت ایجاد تدابیر امنیتی و اقدامات لازم برای یک انتخابات آرام و پرشور و با حضور گسترده مردم ارائه کنند؛ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز بر نظارت دارد که این کار به درستی انجام شود.

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کمیسیون امنیت ملی این کار را در راستای نظارت بر امنیت انتخابات انجام می‌دهد، تصریح کرد: جلسات مشترکی با حضور مسئولان وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه، نیروی انتظامی و رسانه‌ها و بخش‌های مختلفی که در انتخابات موثر هستند، برگزار شده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت و محور نشست‌ها نیز بحث پیشگیرانه مسائل ضدامنیتی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: این اقدام با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خراسان شمالی مبنی بر تأمین امنیت انتخابات انجام شده و آنچه کمیسیون تدوین کرده یک منشور امنیتی انتخابات است.

وی درباره مفاد این منشور امنیتی، یادآور شد: دستگاه‌های مربوطه با دعوت از کاندیداها باید شرایطی را تعریف کنند که از طرح  مسائل جنجال برانگیز، مخالف مصالح ملی و تخریب سایر نامزدان پرهیز شود تا ضمن تشویق مردم به حضور پرشور در انتخابات، مانع ایجاد فضای التهاب در کشور شوند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این منشور امنیتی صرفا برای انتخابات ریاست جمهوری آینده تعریف شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet