پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/16 14:32:00
سرویس بین الملل
نکو مطرح کرد:

تجهیز معارضان از سوی غرب؛عامل اصلی طولانی شدن بحران سوریه

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اظهارت بشار اسد مبنی بر نزدیک بودن پیروزی ملت سوریه ، گفت: ارسال تسلیحات از سوی غرب عامل اصلی طولانی شدن بحران سوریه است.
تجهیز معارضان از سوی غرب؛عامل اصلی طولانی شدن بحران سوریه عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اظهارت بشار اسد مبنی بر نزدیک بودن پیروزی ملت سوریه ، گفت: ارسال تسلیحات از سوی غرب عامل اصلی طولانی شدن بحران سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/30264.jpg تجهیز,معارضان,از,سوی,غرب؛عامل,اصلی,طولانی,شدن,بحران,سوریه Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اظهارات بشار اسد مبنی بر اینکه جنگ در سوریه رو به پایان است، توضیح داد: اساساً اگر دخالت بیگانگان در سوریه نبود ظرف چند هفته نخست بحران در این کشور پایان می‌یافت ولی ارسال تسلیحات  از سوی غرب و کمک‌های مادی و معنوی اعراب مرتجع منطقه باعث شد تا این بحران پیچیده‌تر و طولانی‌تر شود.

نمیانده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب در نشست رم قول کمک قریب به 60 میلیون دلار به معارضان مسلح را داد، تصریح کرد: ارسال کمک چندین میلیون دلاری از غرب در واقع نشانگر بی اعتقادی و بی‌صداقتی غرب به آغاز گفتگوهای سوری- سوری در این کشور است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، افزود: وزیر امور خارجه آمریکا در سفر خاورمیانه‌ای خود در هر کشوری که پا می‌گذارد بلافاصله حرف از تداوم حمایت غرب از معارضان مسلح می‌زند این در حالی است که معاذ الخطیب اعلام کرد که برای گفتگوها با نظام سوریه آماده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: وضعیت سوریه حکایت از اثبات سخنان اسد مبنی بر رو به پایان بودن بحران در این کشور دارد ولی در میان تمامیت‌خواهی غرب به خصوص آمریکا و منافع امپریالیسم از معارضان که باعث ویرانی و تخریب در سوریه شدند طعم این پیروزی را به مذاق مردم سوریه تلخ کرده است.

رئیس جمهور سوریه اعلام کرد که کشورش از میدان مبارزه با معارضان مسلح سوری پیروز بیرون آمده و جنگ این کشور رو به پایان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet