خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/19 12:53:12
سرویس استان ها
ایرانپور تصریح کرد:

لزوم برطرف شدن هرچه سریع‌تر نقاط ضعف تقاطع حادثه‌خیز جاده فولاد مبارکه

نماینده مردم مبارکه در مجلس، با تأکید بر لزوم برطرف شدن هر چه سریع‌تر تقاطع حادثه‌خیز جاده فولاد مبارکه، گفت: به علت حادثه خیز بودن تقاطع یاد شده، هر ساله شاهد تعداد زیادی کشته و زخمی در این محور هستیم.
لزوم برطرف شدن هرچه سریع‌تر نقاط ضعف تقاطع حادثه‌خیز جاده فولاد مبارکه نماینده مردم مبارکه در مجلس، با تأکید بر لزوم برطرف شدن هر چه سریع‌تر تقاطع حادثه‌خیز جاده فولاد مبارکه، گفت: به علت حادثه خیز بودن تقاطع یاد شده، هر ساله شاهد تعداد زیادی کشته و زخمی در این محور هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/9914.jpg لزوم,برطرف,شدن,هرچه,سریع‌تر,نقاط,ضعف,تقاطع,حادثه‌خیز,جاده,فولاد,مبارکه Icana

علی ایرانپور در گفت وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در تشریح مشکلات راه‌ مواصلاتی شهرستان مبارکه به روستاهای لاو، آبرو، قلعه سفید و حوض ماهی، تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه مدتی است اقدام به احداث جاده‌ای برای آمد وشد وسایل نقلیه این کارخانه کرده اما این جاده تازه تأسیس در تقاطعی حادثه‌خیز از جاده قدیمی شهر مبارکه گذر می‌کند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر تلفات مالی و جانی که بر اثر جاده احداث شده فولاد مبارکه بر مردم  این شهرستان، تحمیل شده است، افزود: به علت حادثه‌خیز بودن تقاطع جاده تازه تاسیس شرکت فولاد مبارکه با جاده قدیمی روستایی، ما هر ساله شاهد تعداد زیادی کشته و زخمی در این محور هستیم.

ایرانپور افزود: غالب وسایل حمل ونقل عبوری شرکت فولاد مبارکه، خودروهای سنگین برای جابجایی مواد و تولیدات صنعتی هستند که در حین گذر از تقاطع جاده روستایی، عموماً موجب تصادفات سهمگینی می‌شوند.

وی با تأکید بر نارضایتی شدید مردم منطقه از مرتفع نشدن نقاط ضعف جاده شرکت فولاد مبارکه، گفت: در استعلامی که تاکنون از مراجعی نظیر اداره راه و شهرسازی شهرستان و پلیس راهور انجام شده است، مسئولان فولاد مبارکه در زمینه حادثه‌خیز بودن این محور، مقصر معرفی و برطرف شدن مشکلات تقاطع جاده این شرکت با جاده روستایی جزء وظایف آنها شناخته شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: تاکنون نامه‌نگاری‌های زیادی برای مرتفع شدن این مشکل با مسئولان فولاد مبارکه انجام شده اما این مسئولان اقدامات مقتضی را در این‌باره انجام نداده‌اند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایجاد تقاطع غیرهمسطح می‌تواند مشکلات موجود درزمینه جاده مبارکه به روستاهای لاو، آبرو، قلعه سفید و حوض ماهی را مرتفع کند، افزود: نارضایتی مردم به حدی رسیده است که اگر فولاد مبارکه اقدام به برطرف کردن این نقیصه نکند، شاید به سختی بتوان اعتراض مردم و پیامد‌های منفی بعد از آن را به آسانی کنترل کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet