پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/07 14:01:00
سرویس اقتصادی
موسوی‌لارگانی:

موفقیت در اقتصاد مقاومتی بی‌نیازی از واردات را می‌طلبد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بحث اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم‌ها مطرح شد، گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی حمایت از تولید داخلی و بی‌نیازی از واردات کالا‌ها از کشور‌های بیگانه است.
موفقیت در اقتصاد مقاومتی بی‌نیازی از واردات را می‌طلبد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بحث اقتصاد مقاومتی برای مقابله با تحریم‌ها مطرح شد، گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی حمایت از تولید داخلی و بی‌نیازی از واردات کالا‌ها از کشور‌های بیگانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/23434.jpg موفقیت,در,اقتصاد,مقاومتی,بی‌نیازی,از,واردات,را,می‌طلبد Icana

سیدناصر‌ موسوی‌‌لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در سالی که با نام تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی مزین شده  نباید واردات بدون توجه به تولید ملی انجام شود گفت: در شرایط کنونی که کشور‌های مستکبر با تحریم‌های خود سعی در ایجاد مشکلات اقتصادی در ایران دارند بحث اقتصاد مقاومتی برجسته شده و مردم باید بیش از پیش از کالا‌های تولید داخل استفاده کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که اسراف و ریخت و پاش‌های اضافی که مانع از رشد اقتصادی کشور می‌شود باید کنترل شود افزود: در شرایط اقتصاد مقاومتی مسئولیت مسئولان نظام بیشتر شده و باید در مسیری قدم بردارند که الگوی مردم باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب با توجه به تحریم‌های اعمال شده از سوی غرب بر کشورمان بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده اند، گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی حمایت از تولید داخلی و بی‌نیازی از واردات کالا‌ها از کشور‌های بیگانه است.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: حمایت از تولید داخلی علاوه بر اینکه می‌تواند موجبات رشد اقتصادی کشور را فراهم کند می‌تواند بساط بی‌نیازی به کشور‌های بیگانه برچیند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه مردم می‌تواند با خرید کالا‌های ایرانی حمایت خود را از اقتصاد مقاومتی نشان دهند گفت: تولید ملی نیازمند توجه مسئولان برای رشد و ارتقا است.

موسوی‌لارگانی با تأکید بر اینکه مسئولان باید از واردات محصولات و کالا‌ها از کشور های دیگر خودداری کرده و زمینه را برای تولید داخل باز کنند تصریح کرد: در شرایط کنونی باید با حمایت از تولیدات داخلی زمینه سرفراز خارج شدن از سد تحریم‌ها را جستجو کرده و در برابر استکبار قد علم کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet