پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 16:43:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور تاکید کرد:

سفر به جزایر سه‌گانه قطعی است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفر اعضای این کمیسیون به جزایر سه‌گانه ۱۷ اسفند صورت می‌گیرد، گفت: در صورتی که شورای همکاری خلیج فارس در واکنش به این سفر مجددا بیانیه دهد، امشب سفر خواهیم کرد.
سفر به جزایر سه‌گانه قطعی است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سفر اعضای این کمیسیون به جزایر سه‌گانه 17 اسفند صورت می‌گیرد، گفت: در صورتی که شورای همکاری خلیج فارس در واکنش به این سفر مجددا بیانیه دهد، امشب سفر خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg سفر,به,جزایر,سه‌گانه,قطعی,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبر گزاری خانه ملت؛منصورحقیقت‌پور نماینده اردبیل از قطعیت سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به جزایر سه‌گانه خبر داد وبه باشگاه خبرنگاران گفت:اعضای این کمیسیون بر تصمیم خود در خصوص سفر به جزایر سه گانه ایرانی مصمم بوده و این سفر انجام خواهد شد.
وی افزود: پیشتر طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته 18 اسفندماه زمان سفر به این جزایر بود ولی به دلیل بیانیه شورای همکاری خلیج فارس یک روز زودتر و در تاریخ هفدهم اسفندماه صورت خواهد گرفت.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: در صورتی که شورای همکاری خلیج فارس بار دیگر در مخالفت با این سفر بیانیه صادر کند، امشب (سه‌‌شنبه شب) به این جزایر سفر خواهیم کرد.
حقیقت‌پور همچنین در خصوص تعداد اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در این سفر گفت: 7-8 نفر از اعضای کمیسیون در این سفر حضور داشته و مسیر بندرعباس تا جزایر سه‌گانه را با هلیکوپتر طی خواهند کرد.
لازم به ذکر است در پی اعلام کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مبنی بر بازدید از جزایر سه‌گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی، امارات متحده عربی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و مسئله را سیاسی کرده‌اند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet