پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/15 16:55:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خسروی:

افزایش بی‌رویه قیمت قیر، تحقیق و تفحص از وزارت نفت را کلید زد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تحقیق و تفحص از وزارت نفت گفت: افزایش قیمت قیر و عدم نظارت بر آن علت اصلی تحقیق و تفحص از وزارت نفت است چراکه پاسخ مسئولین این وزاتخانه برای ما قانع‌کننده نبوده است.
افزایش بی‌رویه قیمت قیر، تحقیق و تفحص از وزارت نفت را کلید زد عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تحقیق و تفحص از وزارت نفت گفت: افزایش قیمت قیر و عدم نظارت بر آن علت اصلی تحقیق و تفحص از وزارت نفت است چراکه پاسخ مسئولین این وزاتخانه برای ما قانع‌کننده نبوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21828.jpg افزایش,بی‌رویه,قیمت,قیر،,تحقیق,و,تفحص,از,وزارت,نفت,را,کلید,زد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان و مهدی شهر در مجلس،از تحقیق و تفحص از وزارت نفت خبرداد وبه باشگاه خبرنگاران گفت:این تحقیق و تفحص به خاطر افزایش بی‌رویه قیمت قیر و فرآورده‌های نفتی است که پاسخ مسئولین وزارت نفت برای ما قانع کننده نبوده است.
وی ادامه داد: چرا باید قیمت قیری که مواد اولیه آن از مجموعه پتروشیمی تأمین می‌شود از تنی 30 هزار تومان به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش یابد؟ این افزایش قیمت برمبنای درستی نیست و باید نظارت اساسی بر آن اِعمال شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: با خصوصی‌سازی در کشور، به مشکلات اضافه شده است چرا که آنها به رقابت توجهی ندارند. چرا باید مقداری قیر وارد بورس شده و بقیه آن به سایر کشورها صادر شود؟
خسروی با اشاره به افزایش قیمت قیر تصریح کرد: عملیات بیشتر جاده‌های کشور که زیرسازی آنها آماده است به خاطر افزایش قیمت قیر به تأخیر افتاده است.
عضو کمیسیون عمران در خاتمه با اشاره به نظارت بر قیمت قیر تصریح کرد: تعزیرات نباید منتظر باشد تا بعد از وقوع تخلفی رسیدگی و نظارت کند بلکه دادستان بعنوان مدعی‌العموم می‌تواند قبل از وقوع تخلف نیز نظارت داشته باشد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet