پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/01 11:17:00
سرویس اقتصادی
موسوی‌لارگانی : شعار سال گذشته محقق نشد

مسئولان نام سال را شعار بدون عمل تلقی نکنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه متأسفانه شعار سال گذشته محقق نشده است گفت: مسئولان باید بدانند که این شعار مختص سال ۹۱ نبوده و در سال‌های دیگر نیز به دنبال رشد تولید ملی باشند و آن را شعار بدون عمل تلقی نکنند.
مسئولان نام سال را شعار بدون عمل تلقی نکنند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه متأسفانه شعار سال گذشته محقق نشده است گفت: مسئولان باید بدانند که این شعار مختص سال 91 نبوده و در سال‌های دیگر نیز به دنبال رشد تولید ملی باشند و آن را شعار بدون عمل تلقی نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/17952.jpg مسئولان,نام,سال,را,شعار,بدون,عمل,تلقی,نکنند Icana

سیدناصر‌ موسوی‌‌لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تا کنون حمایت از تولید داخلی به خوبی انجام نشده است افزود: اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری که به نفع کشور است باید در دستور کار‌ها قرار بگیرد و نباید در حد یک شعار باقی بماند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه اجرای دستورات و رهنمود‌های رهبری باید همیشه از سوی مسئولان دنبال شود تصریح کرد: نام‌گذاری سال 91 با نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانی باید در سال‌های دیگر نیز با هدف رشد اقتصادی کشور ادامه پیدا کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تا کنون متأسفانه شعار سال جاری محقق نشده است گفت: مسئولان باید بدانند که این شعار مختص سال 91 نبوده و در سال‌های دیگر نیز به دنبال رشد تولید ملی باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که اجرای دستورات رهبری از بین بردن آثار تحریم‌ها را به دنبال خواهد داشت افزود: در صورتی که حمایت از تولید و تولید‌کننده انجام شود می‌توان به کاهش آمار بیکاری نیز که یکی از معضلات اجتماعی است امیدوار بود.

وی با تأکید بر اینکه تاکنون موفق به محقق کردن شعار سال 91 نشده‌ایم تصریح کرد: باید شعار را به عمل در سال‌های آتی تبدیل کرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس ادامه داد: در صورتی که مجلس و دولت دستورات رهبری را به خوبی اجرا کنند تحریم‌ها بی‌معنا شده و راه برای اقتصاد کشور به سمت‌و سوی صعود باز می‌شود.

موسوی‌لارگانی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی موجود در کشور در صورت توجه بیشتر مسئولان به فرمایشات رهبری از بین می‌رفت گفت: مسئولان دست از شعار بردارند و وارد عمل شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: برای رشد اقتصادی نیاز است همت‌ها مضاعف شده و کار‌ها با جد دنبال شود تا بتوان منتظر رشد اقتصادی کشور ماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet