پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1392/01/11 15:49:00
سرویس اقتصادی
ندیمی مطرح کرد:

لزوم حمایت از تولید داخلی در سال 92

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه در شرایط کنونی کشور و با توجه به تحریم‌‌های اعمال شده لزوم حمایت از تولیدات و تولید‌کنند‌گان داخلی بیش از پیش احساس می‌شود گفت: تا زمانی که تولید داخل نتواند به رشد دخور توجهی برسد اهداف کشور برای رشد اقتصادی محقق نخواهد شد.
لزوم حمایت از تولید داخلی در سال 92 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه در شرایط کنونی کشور و با توجه به تحریم‌‌های اعمال شده لزوم حمایت از تولیدات و تولید‌کنند‌گان داخلی بیش از پیش احساس می‌شود گفت: تا زمانی که تولید داخل نتواند به رشد دخور توجهی برسد اهداف کشور برای رشد اقتصادی محقق نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/26206.jpg لزوم,حمایت,از,تولید,داخلی,در,سال,92 Icana

ایرج ندیمی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بسیاری از اهداف اقتصادی کشور  باید در سال‌های آینده نیز دنبال شود تا به رشد اقتصادی و بی‌نیاز از واردات برسیم افزود: در شرایط کنونی که اقتصاد مقاومتی نیز مطرح شده بحث حمایت از تولید ملی بیش از پیش باید مدنظر باشد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در سال 91 به جهت کسری بودجه بسیاری از اهداف دولت محقق نشده تصریح کرد: کسری بودجه خود امر تولید را مختل کرده که این یعنی عقب ماندگی در امر تولید و رکود اقتصادی کشور که پیامد‌های بدی دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه افزایش نقدینگی در جامعه و زیاد شدن تقاضا به بیشتر شدن تورم و رکود کارخانجات داخلی منجر شده است افزود: متأسفانه بروز مشکلات اقتصادی متعدد در نتیجه بی‌توجهی مسئولان کشور را از هدف خود دور کرده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان این مطلب که در شرایط کنونی کشور و با توجه به تحریم‌‌های اعمال شده لزوم حمایت از تولیدات و تولید‌کنند‌گان داخلی بیش از پیش احساس می‌شود گفت: تا زمانی که تولید داخل نتواند به رشد دخور توجهی برسد اهداف کشور برای رشد اقتصادی محقق نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet